"You Can Dance - Po prostu tańcz". Kinga Rusin nie poprowadzi nowej edycji? "Wzbudza za wiele emocji"

Mówisz "You Can Dance - Po prostu tańcz", myślisz Kinga Rusin. Tym razem może być jednak inaczej. Dziennikarka może nie poprowadzić nowej edycji tanecznego show. Podobno wzbudza zbyt wiele emocji i nie pasuje do nowego formatu programu.

Multimedia

Stacja TVN nie potwierdziła jeszcze, że "You Can Dance - Po prostu tańcz" powróci niebawem na antenę w nowej odsłonie, ale informatorzy tabloidów wiedzą swoje. Uczestnikami reaktywowanego po 4 latach programu mają być dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Mówi się też, że jedną z jurorek ma zostać Weronika Marczuk.

Taneczny talent show wraca na antenę? Co się zmieni w jego formule?Zobacz więcej

Fakt poinformował w poniedziałek (8.06), że w programie nie zobaczymy Kingi Rusin, która była prowadzącą "You Can Dance" przez pięć edycji. Dlaczego?

Od początku reaktywacji programu nikt jej nie brał pod uwagę. Ona wzbudza za wiele emocji. Poszukiwane były osoby mające świetny kontakt z dziećmi, bo teraz uczestnikami będą maluchy. Kinga nie pasowała do tego typu programu - powiedział informator Faktu.

Kto mógłby zastąpić Kingę Rusin w "You Can Dance"? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!

Zobacz galerię

Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • nina (gość)

    myślę że z dzieciaczkami by się jej dobrze pracowało

    12.06.2020 12:27
  • tamara (gość)

    szkoda bo lubie ja ogladac

    12.06.2020 12:25
  • Serio? (gość)

    Fakt już dawno nie jest wiarygodnym źródłem.

    12.06.2020 12:21
  • witamina (gość)

    są bardziej kontrowersyjni prowadzący których nie zdejmują...

    12.06.2020 12:18
  • Michalina (gość)

    Oj to szkoda, bo przyzwyczaiłam się do niej ;)

    12.06.2020 12:14
  • Leah Dawidowska (gość)

    Moim zdaniem najlepsza byłaby Marcelina Zawadzka, według mnie świetnie sprawdziła by się w tej roli, szkoda tylko że Ida Nowakowska nie będzie mogła być w juri (bo tak słyszałam)...

    11.06.2020 22:56
  • Lukasz (gość)

    A może Filip Chajzer bo w sumie się sprawodzil bo prowadził program dla dzieci. A kto w jury to nie wiem

    11.06.2020 22:18
  • Ala (gość)

    Kinga sprawdziłaby się ponownie moim zdaniem

    11.06.2020 13:53
  • Camp Lo (gość)

    Chętnie bym ją zobaczył w roli prowadzącej

    11.06.2020 13:53
  • boreys (gość)

    A szkoda...

    11.06.2020 13:53
  • seeerio (gość)

    Tylko nie bierzcie znowu tej Kazadi!!

    11.06.2020 12:47
  • Ernest (gość)

    program mial najlepsza ogladalnosc gdy ona byla prowadzącą

    11.06.2020 12:47
  • janina (gość)

    Rusin powinna poprowadzic YCD

    11.06.2020 12:47
  • gość (gość)

    ja tam lubię Kingę.

    11.06.2020 12:46
  • Tamara (gość)

    Szkoda, z nia by bylo fajnie

    11.06.2020 12:46
  • Olga (gość)

    Ja tam widzę ją w tej roli

    11.06.2020 12:46
  • ;) (gość)

    Pozytywnych emocji chyba.

    11.06.2020 12:46
  • datka (gość)

    emcoje wzbudza a i owszem, ale dobre :)

    10.06.2020 17:39
  • mega (gość)

    e tam,, pewnie ploty, a jeśli nie to ich strata ;)

    10.06.2020 17:17
  • Korola (gość)

    Moim zdaniem sprawdziła się wtedy i to głupia decyzja z ich strony

    10.06.2020 15:24
NowszeStarsze