"You Can Dance - Po prostu tańcz". Kinga Rusin nie poprowadzi nowej edycji? "Wzbudza za wiele emocji"

Mówisz "You Can Dance - Po prostu tańcz", myślisz Kinga Rusin. Tym razem może być jednak inaczej. Dziennikarka może nie poprowadzić nowej edycji tanecznego show. Podobno wzbudza zbyt wiele emocji i nie pasuje do nowego formatu programu.

Multimedia

Stacja TVN nie potwierdziła jeszcze, że "You Can Dance - Po prostu tańcz" powróci niebawem na antenę w nowej odsłonie, ale informatorzy tabloidów wiedzą swoje. Uczestnikami reaktywowanego po 4 latach programu mają być dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Mówi się też, że jedną z jurorek ma zostać Weronika Marczuk.

Taneczny talent show wraca na antenę? Co się zmieni w jego formule?Zobacz więcej

Fakt poinformował w poniedziałek (8.06), że w programie nie zobaczymy Kingi Rusin, która była prowadzącą "You Can Dance" przez pięć edycji. Dlaczego?

Od początku reaktywacji programu nikt jej nie brał pod uwagę. Ona wzbudza za wiele emocji. Poszukiwane były osoby mające świetny kontakt z dziećmi, bo teraz uczestnikami będą maluchy. Kinga nie pasowała do tego typu programu - powiedział informator Faktu.

Kto mógłby zastąpić Kingę Rusin w "You Can Dance"? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!

Zobacz galerię

Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Wojtek (gość)

    Jak ona to robi, że wygląda tak dobrze?

    10.06.2020 15:24
  • Jotka (gość)

    Nie rozumiem dlaczego tak zrobili

    10.06.2020 15:24
  • coon (gość)

    Cieężko powiedzieć, kto byłby lepszy

    10.06.2020 15:24
  • pieces (gość)

    Jestem w szoku

    10.06.2020 15:23
  • Gitka (gość)

    Nie wierzyłabym tak do końca faktowi

    10.06.2020 15:23
  • Fiona (gość)

    Kinga wygląda pięknie od bardzo dawna

    10.06.2020 15:23
  • Olga (gość)

    Słaba decyzja, nikt się nie nadaje jak ona

    10.06.2020 15:23
  • Blika (gość)

    Będzie prowadziła w takim razie dalej śniadaniówkę :) ja się cieszę

    10.06.2020 15:23
  • Temka (gość)

    Poradzi sobie na pewno

    10.06.2020 15:23
  • Karolka (gość)

    Kinga chyba nie była zainteresowana nawet

    10.06.2020 15:23
  • Jula (gość)

    Szkoda, chciałam ją zobaczyć

    10.06.2020 15:23
  • Danka (gość)

    Dla niej chyba najmniejsza strata

    10.06.2020 15:23
  • Wilk (gość)

    Przecież ostatnie edycje prowadziła Patrycja Kazaadi

    10.06.2020 14:17
  • peonia (gość)

    Bezsensowna decyzja, ciężko mi w to uwierzyć

    10.06.2020 13:53
  • ratata (gość)

    Moim zdaniem byłaby świetna. Nie mają niańczyć uczestników, tylko ich oceniać.

    10.06.2020 13:53
  • Koloka (gość)

    Kinga potrafi wyrażać własne zdanie - byłaby super

    10.06.2020 13:53
  • jogurt (gość)

    Dobrze jej idzie w śniadaniówce, cieszę się że będę ją tam dalej widzieć

    10.06.2020 13:53
  • roko (gość)

    W sumie może poprowadzić coś ciekawszego też