"You Can Dance - Po prostu tańcz". Weronika Marczuk pozuje nago w ciąży! Tak będzie wyglądała okładka jej książki

Weronika Marczuk urodziła niedawno córkę. Była żona Cezarego Pazury pochwaliła się w sieci intymnym kadrem jeszcze z okresu ciąży. Na zdjęciu, które będzie zdobiło okładkę jej książki, Marczuk pozuje nago. Sensualna fotografia zachwyciła internautów. Zobacz piękny kadr!

Multimedia

Weronika Marczuk nago w ciąży

Największe marzenie Weroniki Marczuk się spełniło. Była żona Cezarego Pazury, po 7 latach starań zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. Na początku 2020 roku Weronika Marczuk urodziła córkę Anię.

Weronika Marczuk jest w ciąży. Długo starała się o dzieckoZobacz więcej

Jak już informowaliśmy, Weronika Marczuk przygotowuje się do wydania książki o in vitro. Jeszcze będąc w ciąży, Marczuk wzięła udział w sesji, a jej efektami pochwaliła się niedawno na Instagramie. Sensualne zdjęcie, na którym pozuje nago, trafi na okładkę.

To zdjęcie z sesji z Weroniką Marczuk jest wyjątkowe. Wyjątkowe, bo znajdzie się na okładce książki poświęconej trudnościom, które na swojej drodze napotyka matka, trudnej i długiej walce z pięknym zakończeniem. To wyjątkowa historia. To historia tak wielu przyszłych matek. Słyszałam wiele takich historii i widziałam wiele pięknych dzieci – szczęśliwe zakończenia. Więc jeżeli zmagasz się z problemami, jeśli tracisz wiarę, masz wątpliwości, to ich nie miej.

Cieszę się że wybrano to zdjęcie na okładkę, bo Twoje prace są naprawdę wyjątkowe ! Pomyśleć tylko, że robiłyśmy tę sesje dla siebie, bez żadnych wielkich planów - tym bardziej okładkowych 💕 ! Dziękuję jeszcze raz - napisała Weronika Marczuk na profilu autorki zdjęcia.

Fotografia, na której Weronika Marczuk z dumą prezentuje ciążowe krągłości bardzo spodobała się internautom.

Ujęcie przepiękne!!! 💗

Cudowna, delikatna sesja...

Zobacz galerię

Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×