"You can dance - Po prostu tańcz!". Wielki finał już 1-go czerwca! [WIDEO]

W wielkim finale dowiemy się, kto wygra 100 tysięcy złotych oraz wyjątkowe trzymiesięczne stypendium w Broadway Dance Centre w Nowym Jorku! A wszystko w rękach widzów!

Multimedia

Do wielkiego finału "You can dance - Po prostu tańcz!" dostanie się tylko dwójka uczestników! W każdym odcinku na żywo, to widzowie ostatecznie decydowali, kto ma szansę na wielką wygraną. Tak też będzie tym razem! Finaliści pokażą się w kilku odsłonach, a gośćmi specjalnymi będą światowej sławy choreografowie - Matt Steffanina i Jonathan Huor.

Na scenie zobaczymy ponownie całą czternastkę na scenie! Choreografię ułoży Matt Steffanina! Artysta, specjalizujący się w hip-hopie, współpracował z takimi artystami jak Chris Brown, Lil Wayne, Jermaine Jackson, Snoop Dogg, DJ Tiesto, Busta Rhymes czy Tyga oraz przy wielu programach telewizyjnych na całym świecie.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA GAP I MATEUSZ SOBECKO W FINALE "YOU CAN DANCE" DLACZEGO AGATA STACHOWIAK MUSIAŁA ODEJŚĆ Z "YOU CAN DANCE"? [WIDEO]

Finalistów zobaczymy także w duetach z uczestnikami, którzy odpadli w poszczególnych etapach. Pozostała dwunastka wykona układ taneczny, który specjalnie dla nich ułoży Jonathan Huor. Choreograf współpracował przy wielu programach telewizyjnych oraz musicalach (m.in. "Jesus Christ Superstar", "West Side Story", "H.A.I.R."). Prowadzi także warsztaty na całym świecie (m.in. we Francji, Włoszech, Portugalii, Singapurze czy Japonii).

Kto wygra VIII edycję i wygra 100 tysięcy złotych oraz stypendium w Broadway Dance Centre w Nowym Jorku? Odpowiedź już 1-go czerwca na żywo o godz. 21:30 w TVN!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×