"You can dance"- to dopiero początek!

W ostatnim odcinku tanecznego show musieliśmy pożegnać się z bardzo zdolnymi młodymi ludźmi: Anią i Aleksem.

Multimedia

Jak przystało na profesjonalistkę, Ania przyjęła wiadomość o odejściu z programu z klasą: - W każdym odcinku można się było spodziewać tego, że się odpadnie z programu- mówi Ania- Ale ja wyleciałam z show dopiero w końcówce programu! Cieszę się, że pokazałam się w "You can dance", ale dla mnie to dopiero początek, bo całe moje życie toczy się na scenie!

Podobnie zareagował na porażkę Aleks: - To była wspaniała przygoda, największa w moim życiu- opowiada tancerz- Fajnie, że było mi dane uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. Nie mam takiego doświadczenia jak inni, bo nie tańczę nie wiadomo jak długo. Ale cieszę się, że byłem w tym programie i zaszedłem tak daleko!

Jak werdykt telewidzów skomentował przewodniczący jury, Augustin Egurrola? - To, co się wydarzyło wczoraj, świadczy o tym, że robimy niesamowity program i zbliżamy się do pierwowzoru amerykańskiego.- mówi choreograf- Z programu odpadli tym razem wspaniali młodzi ludzie, którzy z pewnością sobie poradzą, gdyż są dojrzałymi emocjonalnie tancerzami!

Czytaj także: Kto przegrał walkę o półfinał!? Kasia Mieczkowska: Za wcześnie odpadłam z programu Rusin o You can dance: Miło na planie, g...no na ekranie!

Komentarze

Skomentuj
  • Szkoda... (gość)

    Szkoda że Aleks odpadł, bardzo mi się podobało jak tańczył ale przyjął tą decyzję jak profesjonalista!!!

    22.05.2010 12:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×