"You Can Dance" w TVP?! Rozpoczęły się poszukiwania uczestników. Ida Nowakowska i Agustin Egurrola w jury?

"You Can Dance" wraca do telewizji. "So You Think You Can Dance" ma pokazać jednak TVP, a nie stacja TVN, która kilkanaście lat temu wprowadziła na polski rynek ten taneczny format. Właśnie ruszają castingi do nowej edycji "You Can Dance". Jak się zgłosić?

Multimedia

"You Can Dance" powraca!

Program "You Can Dance - Po prostu tańcz" emitowany był przez stację TVN w latach 2007-2012 i 2015-2016. W sumie powstało 9 edycji, a kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze informacje o powrocie "So You Think You Can Dance" na antenę. Szczegóły nie były jednak do tej pory znane. Spekulowano jednak, że w formule programu sporo się zmieni. "Fakt" podawał, że uczestnikami miały być dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Prawda jest jednak zgoła inna.

Wraca legendarny program So You Think You Can Dance!🔥 Szukamy talentów i chcemy rozwinąć potencjał każdego tancerza! 💃🕺 Jeśli chcesz wziąć udział w tej przygodzie czekamy na Twoje zgłoszenie! - czytamy na profilu producenta Endemol Shine Polska.

Serwis Wirtualnemedia.pl podaje, że nową edycję "You Can Dance" ma pokazywać TVP. Taneczny show może trafić do jesiennej ramówki stacji. Castingi do programu już się rozpoczęły. Poszukiwani są zdolni tancerze w wieku od 16 do 30 lat.

"Taniec gwiazdami", "Dance Dance Dance" i inne polskie programy taneczne! Który najlepszy?Zobacz więcej

"You Can Dance" 2021 - jak się zgłosić?

-Jeśli masz od 16 do 30 lat, taniec to Twoje życie, pasjonujesz się jego różnymi stylami, jesteś tanecznym wymiataczem ale wciąż pragniesz się rozwijać - to program właśnie dla Ciebie! So You Think You Can Dance to program, w którym szukamy talentów i rozwijamy potencjał każdego tancerza. Jak się zgłosić? Aby wysłać zgłoszenie do programu wystarczy zarejestrować się na stronie producenta Endemol Shine Polska.

Przypominamy, że Ida Nowakowska i Agustin Egurrola, którzy jurorowali w tvnowskiej wersji programu pracują obecnie dla TVP. Oboje zasiadają w jury "Dance Dance Dance 3". Czy zobaczymy ich także w powracającym na antenę "You Can Dance"? Tego na razie nie wiadomo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • D. (gość)

  Powrót YCD super, ale czemu do reżimówki?! To sprawi, że nie każdy miłośnik YCD zdecyduje się na obejrzenie kolejnej edycji...

  18.04.2021 15:24
 • Fan You Can Dance (gość)

  Nareszcie TVP ogarnia temat super!!!

  17.04.2021 14:55
 • gość (gość)

  So You Think You Can Dance 10 jubileuszowa edycja jesienią 2021 w TVP 2

  29.03.2021 20:21
 • gość (gość)

  So You Think You Can Dance jesienią 2021 w TVP 2

  29.03.2021 20:15
 • czekałam na jubileuszowy 10 YCD (gość)

  Spodziewałam się raczej kolejnego powrotu YCD do TVN, ewentualnie przejęcia przez Polsat jak TZG. A tymczasem zaskoczenie. Chociaż nie do końca, bo w DDD jest już dwoje jurorów YCD. Fajnie, że są plany żeby YCD wrócił choć pewnie program będzie mocno inaczej wyglądał. Najfajniej byłoby żeby nie odcięto się całkiem od wcześniejszych edycji. Np. TZG mimo paru drobnych różnic wciąż jest tym samym programem. Z YCD powinno być tak samo. Zwłaszcza, że byłaby to jubileuszowa 10 edycja. Dlatego super byłoby żeby zaproszono do udziału w niej wszystkich tych tancerzy, którzy we wcześniejszych sezonach musieli się wycofać z powodu kontuzji.

  29.03.2021 19:11
 • Michał (gość)

  Wcale powinni tą telewizję TVN do Niemiec przenieść

  29.03.2021 18:13
 • Goal

  Google będzie płacić konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w moim pierwszym miesiącu k z tej akcji h. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Przyjrzyj się temu, co robię .....> www.works79.com

  29.03.2021 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×