"You"/"Ty". 4. sezon hitu Netfliksa na pewno powstanie! Platforma oficjalnie to potwierdziła, a fani nie kryją radości

To niewątpliwie doskonały tydzień dla fanów serialu "Ty". Premiera 3. sezonu na Netfliksie już jutro, a okazuje się, że to wcale nie koniec dobrych wieści!

Multimedia

"Ty" - 4. sezon potwierdzony

15 października na Netfliksie pojawi się 3. sezon niezwykle popularnego serialu "Ty". W trzecim sezonie serialu Joe i Love są już małżeństwem i rodzicami. Po przeprowadzce do sielskiej miejscowości Madre Linda w północnej Kalifornii za sąsiadów mają uprzywilejowanych przedsiębiorców z branży technologicznej, wyniosłe matki-blogerki i słynnych na Instagramie biohakerów. Joe chce być dobrym mężem i ojcem, ale śmiertelna w skutkach impulsywność Love budzi w nim lęk. Nie pomaga mu też przeczucie, że miłością jego życia może być... nowa sąsiadka. Jak wyrwać się z więzienia, jakim jest pozornie szczęśliwe małżeństwo z kobietą, która potrafi przewidzieć każdy twój ruch? Przy takim wyzwaniu ucieczka z klatki w piwnicy wydaje się pestką.

Zanim został psychopatycznym stalkerem, znaliśmy go jako czarującego Dana Humphrey'a! Jak zmieniał się Penn Badgley?Zobacz więcej

Fani serialu oczekują podekscytowani na premierę nowych odcinków, a tymczasem Netflix postanowił zrobić im niespodziankę i za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie ogłosił, że 4. sezon serialu "Ty" na pewno powstanie!

Twórcy nie podają na razie żadnych szczegółów związanych z fabułą nadchodzącej odsłony serii, jednak trudno im się dziwić: niemal każda zapowiedź dotycząca tego, na co mamy się przygotować w związku z 4. sezonem, zdradzałaby mniej lub bardziej istotne spoilery z 3. sezonu, który w momencie ogłoszenia radosnych wieści nie był jeszcze dostępny dla widzów. Nie zmienia to jednak faktu, że fani bardzo pozytywnie zareagowali na wiadomość o zamówieniu 4. sezonu serialu "Ty".

Uwielbiany aktor będzie współpracował z Netfliksem przez wiele lat! Platforma tak łatwo nie rezygnuje z talentów Zobacz więcej

W komentarzach podkreślają między innymi, że słuszną decyzją jest kontynuowanie tej historii, ponieważ "Ty" to ich zdaniem jeden z najlepszych seriali dostępnych na Netfliksie. Niektórzy żartowali nawet, że skoro seria doczeka się aż czterech sezonów, to może nareszcie czas na pierwszy odcinek musicalowy, jak miało to miejsce w przypadku "Lucyfera" czy "Riverdale". Zdarzyły się również osoby zaniepokojone jakością przyszłych odcinków - w końcu niewiele seriali dało radę utrzymać równy, wysoki poziom przez więcej niż trzy sezony. Czy ich obawy są słuszne? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam prawdopodobnie poczekać jeszcze kilka miesięcy, do premiery 4. sezonu, której data nie została na razie ogłoszona.

Serial "Ty" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×