"You"/"Ty". Co wydarzy się w 4. sezonie? Twórczyni zdradza, na co musimy być gotowi!

Premiera 3. sezonu serialu "Ty" już za nami. Wiemy na pewno, że powstanie również kolejna odsłona serii. Czego możemy się spodziewać? Twórczyni uchyliła rąbka tajemnicy!

Multimedia

"Ty" - co wydarzy się w 4. sezonie?

Trzeci sezon serialu "Ty" wciąż wzbudza duże emocje wśród fanów produkcji. Nowe odcinki serialu pojawiły się na Netfliksie 15 października. W trzecim sezonie serialu Joe i Love są już małżeństwem i rodzicami. Po przeprowadzce do sielskiej miejscowości Madre Linda w północnej Kalifornii za sąsiadów mają uprzywilejowanych przedsiębiorców z branży technologicznej, wyniosłe matki-blogerki i słynnych na Instagramie biohakerów. Joe chce być dobrym mężem i ojcem, ale śmiertelna w skutkach impulsywność Love budzi w nim lęk. Nie pomaga mu też przeczucie, że miłością jego życia może być... nowa sąsiadka. Jak wyrwać się z więzienia, jakim jest pozornie szczęśliwe małżeństwo z kobietą, która potrafi przewidzieć każdy twój ruch? Przy takim wyzwaniu ucieczka z klatki w piwnicy wydaje się pestką.

3. sezon najsłabszy? Nowe odcinki nie sprostały wymaganiom widzów!Zobacz więcej

Opinie na temat nowych odcinków są mocno podzielone, jednak zarówno osoby zachwycone, jak i rozczarowane czekają na 4. sezon. Wszyscy zastanawiają się, jak potoczy się historia Joego w przyszłości. Serwis Collider zapytał o to Serę Gamble, scenarzystkę i producentkę serialu "Ty". Twórczyni produkcji stwierdziła, że patrząc na dotychczasowy rozwój głównej postaci, możemy się spodziewać prawdziwej jazdy bez trzymanki.

Czuję, że sezon 3 jest dla niego sezonem ogromnej ilości strat i tragedii. I zostawiamy go [w momencie, w którym] stracił lub poczuł, że musi odpuścić wszystko, na czym naprawdę mu zależało. Tak więc historia z tego miejsca, jeśli ją opowiemy, dotyczy tego, jak otrzymuje coś z tego z powrotem lub jak znajduje coś innego. Poznaliśmy Joe w pierwszej scenie pilota, gdzie dzwoni dzwonek w księgarni, a potem wchodzi dziewczyna w dżinsach - jeśli wtedy miał jedną dziurę w sercu, którą chciał wypełnić, to teraz ma ich jakieś 17 . Jesteśmy z nim dłużej, więc wiemy więcej o jego bagażu, prawda? Myślę więc, że jest tego wiele do zbadania.

Zagrała obsesję stalkera. Widzowie "Pamiętników wampirów" dobrze ją znają!Zobacz więcej

Nie wiemy na razie, kiedy będziemy mogli oglądać 4. sezon, ani co konkretnie ma się w nim wydarzyć. Netflix ogłosił zamówienie na 4. sezon dokładnie dzień przed premierą 3. sezonu.

Zobacz galerię

Serial "Ty" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×