"You"/"Ty". Netflix potwierdza 3. sezon! Kiedy premiera nowych odcinków hitowego serialu?

To już pewne! 3. sezon "You"/"Ty" powstanie. Neflix zdecydował się kontynuować historię Joego Goldberga, o czym poinformował kilka tygodni po premierze 2. sezonu. Na nowe odcinki przyjdzie widzom jednak trochę poczekać! Co już wiadomo? Sprawdź w tekście poniżej.

Multimedia

Socjopatyczny Joe Goldberg ( w tej roli Penn Badgley) powróci! We wtorek (14.01) Netflix poinformował, że 3. sezon serialu "You"/"Ty" powstanie. Wcześniej na ten temat wygadał się odtwórca głównej roli, o czym informowaliśmy w tekście: Penn Badgley zabrał głos w sprawie kontynuacji.

Przypominamy, że Penn Badgley w rozmowie z Entertainment Tonight nieco się zgalopował i zaczął rozprawiać o tym, jak potoczy się historia Joego i Love w 3. sezonie. Aktor szybko się jednak z tego wycofał, zauważając, że 3. sezon nie został jeszcze potwierdzony.

10 zaskakujących faktów o serialu z Pennem Badgleyem w roli głównejZobacz więcej

Przedłużenie serialu "You"/"Ty" nie dziwi. Produkcja Netflixa świeci triumfy i już trzeci tydzień zajmuje pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych seriali Netflixa, wyprzedzając nawet "Wiedźmina" (dane z raportu serwisu Tv Time).

Co wydarzy się w nowych odcinkach hitowego serialu Netflixa? Szczegóły pozostają na razie nieznane, ale rąbka tajemnicy uchylił niedawno Penn Badgley.

Sam Joe mówi trochę jednoznacznie, że nie są już z Love bratnimi duszami. On się jej boi. Zostało to tak zaplanowane na 3. sezon, żeby oni stali się swoimi największymi wrogami – powiedział aktor w rozmowie z TVLine.

Kiedy premiera 3. sezonu "You"/"Ty" Netflixa?

Stalker w finale 2. sezonu "You"/"Ty" ma już na celowniku nową ofiarę! W drodze jest jednak owoc jego związku z Love Quinn (Victoria Pedretti). Na nowe odcinki przyjdzie widzom jednak trochę poczekać! Premierę 3. sezonu "You"/"Ty" zaplanowano na 2021 rok.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×