"You"/"Ty". Scott Speedman z "Underworld" w 3. sezonie serialu Netfliksa. Kogo zagra?

Obsada 3. sezonu "You"/"Ty" znowu się powiększa. Do ekipy serialu Netfliksa dołączył niedawno Scott Speedman znany z filmowej serii "Underworld". W kogo się wcieli w kolejnej odsłonie historii stalkera-mordercy?

Multimedia

Scott Speedman z "Underworld" w 3. sezonie "You"/"Ty"

Nie tak dawno informowaliśmy, że do ekipy "You"/"Ty" dołączyli Shalita Grant i Travis Van Winkle. W 3. sezonie wcielą się w nowych znajomych Joego (Penn Badgley) i Love (Victoria Pedretti).

Nowi bohaterowie w 3. sezonie. Love i Joe będą mieli nowych tajemniczych przyjaciół?Zobacz więcej

Teraz ogłoszono, że w nowych odcinkach zagra również Scott Speedman, znany najbardziej z filmowej serii "Underworld". Według serwisu Deadline, 45-letni aktor ma wcielić się w szefa dużej firmy oraz męża i ojca, który jest dość powściągliwy i tajemniczy. Ma w ten sposób ukrywać swoją "głęboką studnię uczuć".

Więcej szczegółów na razie nie ujawniono.

Zobacz galerię

"You"/"Ty" - o serialu

Bystry księgarz, który traci głowę dla początkującej pisarki, udowadnia, że wszystko. Wykorzystując internet i media społecznościowe, zbiera masę prywatnych informacji na jej temat, by tylko się do niej zbliżyć. Zauroczenie szybko zmienia się w obsesję, a mężczyzna z rozmysłem i po cichu usuwa każdą przeszkodę — i osobę — stojącą na drodze do ukochanej. W 2. sezonie Joe przenosi się do Los Angeles. Tam poznaje Love...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×