"You"/"Ty" sezon 3. Nowa ofiara Joego ma związek z terapeutą Beck? Ta teoria jest bardzo prawdopodobna!

Kim jest nowa ofiara Joego? To pytanie zadają sobie wszyscy fani serialu "You"/"Ty" Netlixa. W 3. sezonie poznamy kolejną kobietę, która wpadnie w sidła Goldberga. Na forach internetowych nie brakuje teorii na ten temat. Według jednej z nich tajemnicza kobieta może mieć związek z terapeutą Beck!

Multimedia

Nowa ofiara Joego to żona doktora Nicky'ego?

Tajemnicza sąsiadka Joego (Penn Badgley) nie daje spokoju fanom serialu "You"/"Ty" Netlixa. Na forach w Internecie mnożą się kolejne teorie dotyczące jej tożsamości. O kobiecie wiadomo jednak na razie niewiele. Pojawiła się jedynie na chwilę w finale 2. sezonu "Ty" i od razu wpadła w oko stalkerowi, który zapowiedział, że znajdzie sposób, aby do niej dotrzeć. W tę rolę wcieliła się Tiffany Lonsdale.

Kim jest tajemnicza sąsiadka i nowa ofiara Joego? Jest wskazówka!Zobacz więcej

Fani serialu "TY" są bardzo zaangażowani i tworzą rozmaite teorie na temat ekranowej opowieści o stalkerze i mordercy. Na popularności zyskuje ostatnio ta, według której nowa ofiara Joego ma być powiązana z terapeutą Beck (Elizabeth Lail). Czy sąsiadka Joego okaże się żoną doktora Nicky'ego (John Stamos) wrobionego przez Goldberga w morderstwo Beck?

Kobieta, która pojawia się w finale 2. sezonu "Ty" wydaje się starsza od swoich poprzedniczek. Na jej palcu fani dostrzegli również pierścionek, który wygląda na obrączkę ślubną. Pewności mieć nie można, ale to właśnie w tej teorii fani serialu pokładają na razie największe nadzieje.

Zwłaszcza że o żonie terapeuty Beck już w serialu wspomniano. W 2. sezonie "YOU" Forty Quinn (James Scully) odwiedził doktora Nicky'ego i zapytał go, czy chciałby opuścić więzienie. Lekarz odparł jednak, że nie, bo jest winny zniszczenia swojego małżeństwa. -Nie zabiłem Beck, ale jestem winny - tłumaczy terapeuta.

Co sądzisz o tej teorii? Czy wydaje ci się ona prawdopodobna?

Zobacz galerię

Premierę 3. sezonu "You"/"Ty" zaplanowano na 2021 rok

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×