"Young Rock". Dwayne Johnson nakręci serial... o samym sobie! Czego możemy się spodziewać?

Stacja NBC potwierdziła, że rozpoczyna prace nad serialem o młodości aktora i showmana Dwayne'a Johnsona! Jednym z twórców będzie sam Johnson. Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Dwayne Johnson to amerykański sportowiec i aktor. Osiem razy zdobył mistrzostwo WWE, ale w Polsce jest bardziej znany ze swoich ról w filmach z serii "Szybcy i wściekli" i "Jumanji". Czym jeszcze nas zaskoczy?

HBO stworzy serial na podstawie koreańskiego hitu! Będzie równie dobry?Zobacz więcej

Okazuje się, że aktor, który jeszcze nie skończył 50 lat doczeka się serialu biograficzne opowiadającego o jego młodości! Całość ma być utrzymana w komediowym formacie. Sam Johnson zastrzega jednak, że "Young Rock" nie ma na celu wybielania jego życiorysu.

W serialu mają być pokazane różne zabawne i nieprawdopodobne przygody, które spotkały Johnsona w młodości. Nie zostaną jednak pominięte te epizody z jego życia, w których główny bohater wplątywał się w konflikty z prawem. Będzie również sporo wrestlingu i sportów walki.

Zwiastun nowego sezonu! Czym tym razem zaskoczą twórcy?Zobacz więcej

Showrunnerami produkcji mają być Nahnatchka Khan i sam Dwayne Johnson. Aktor ma równie pojawiać się w każdym odcinku serialu, lecz póki co nie wiadomo, w jakiej roli zostanie obsadzony. Pierwszy sezon ma liczyć 11 odcinków. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×