"Your Honor". Bryan Cranston w sieci kłamstw w nowym serialu telewizji Showtime!

Bryan Cranston zagra główną rolę w nowym serialu telewizji Showtime pt. "Your Honor". Producentami serialu są Robert i Michelle King, a showrunnerem Peter Moffat. O czym będzie "Your Honor"? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Serial "Your Honor" przedstawi historię szanowanego sędziego z Nowego Orleanu (w tej roli Bryan Cranston) i jego syna, który potrącił człowieka i uciekł z miejsca wypadku. Ojciec zdecyduje się kryć swoje dziecko, przez co straci szacunek i pozycję, na która pracował przez całe życie.

20 mało znanych faktów i ciekawostek o jednym z najlepszych seriali w historii telewizji! [GALERIA]Zobacz więcej

Twórcą serialu jest Peter Moffat, który pracował m.in. przy produkcji HBO pt. "Długa noc". Producentami "Your Honor" zostali Robert i Michelle Kingowie ("The Good Wife", "The Good Fight"). Serial będzie składał się z 10. odcinków.

Peter, Michelle i Robert stworzyli oryginalny thriller, pełen napięcia, surowych emocji i moralnej złożoności. Jesteśmy po prostu zachwyceni, że Bryan Cranston, jeden z najlepszych aktorów na Ziemi podziela nasz entuzjazm i zgodził się zagrać główną rolę. - powiedział Gary Levine, prezes Entertainment, Showtime Networks.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×