"Z Archiwum X" powraca! 11. sezon od stycznia na FOX! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W styczniu 2018 z najnowszym 11. sezonem "Z Archiwum X" odwiedzą nas najpopularniejsi agenci FBI od zjawisk paranormalnych, czyli Dana Scully i Fox Mulder, którzy po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z rządowymi spiskami, stworami i przybyszami z kosmosu.

Multimedia

"Z Archiwum X" sezon 11. od czwartku, 4.01.2018 o godz. 21:05 na FOX!

Po dwóch latach oczekiwań na ekrany powraca 11. sezon "Z Archiwum X"! Ostatni odcinek produkcji pozostawił wszystkich widzów z pytaniami, na które oczekują teraz odpowiedzi. Dana Scully wraz z młodym agentem Millerem stoją w wiązce światła emitowanego przez niezidentyfikowany obiekt latający.

Mulder i Scully biją rekordy!Zobacz więcej

Jednego możemy być pewni – grozi im ogromne niebezpieczeństwo! Jak zakończy się ta scena? Dowiemy się już w na początku pierwszego odcinka. - Nowy sezon zacznie się w momencie, w którym skończył się poprzedni. To będzie coś wielkiego. Jeżeli pamiętacie finał, to wystartujemy dokładnie z tego samego miejsca – mówił David Madden, prezes FOX Entertainment.

Co jeszcze czeka bohaterów w najnowszym sezonie? Cywilizacja chyli się ku upadkowi - mówi Palacz w zwiastunie produkcji. Agentom pozostało już naprawdę niewiele czasu na działanie, a wokół siebie mają coraz mniej przychylnych osób. Dodatkowo powróci wątek Williama, syna Muldera i Scully, który, jak wiemy, posiada w nadprzyrodzone zdolności – telekinezę. We wczesnych latach życia, Scully oddała go, wiedząc, że nie są z Mulderem w stanie zapewnić mu bezpieczeństwa. Teraz po kilkunastu latach będzie chciała go odnaleźć, bo może okazać się, że William będzie miał ważną rolę do odegrania w ratowaniu ludzkości!

"Gra o wszystko" czy "Atak paniki"? Sprawdź, co jest DO ZOBACZENIA w kinach! [WIDEO]Zobacz więcej

Czy tajnej organizacji uda się przygotować Ziemię na kolonizację kosmitów i poświęcić miliardy ludzkich istnień? Może jednak Mulderowi i Scully uda się powstrzymać spisek przeciwko ludzkości, który trwa od kilkudziesięciu lat?

Ponownie w roli agentów FBI Foxa Muldera i Dany Scully zobaczymy Davida Duchovnego oraz Gillian Anderson. Pojawią się również Mitch Pileggi jako Walter Skinner, William B. Davis jako Palacz, a także Karin Konoval, Barbara Hershey, Haley Joel Osment czy Lauren Ambrose.

Zobacz galerię

Najbardziej oczekiwane filmy 2018 roku

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×