"Z dala od zgiełku" w kinach od 17 lipca [WIDEO]

Nowa ekranizacja klasycznej powieści Thomasa Hardy’ego – autora sfilmowanej przez Romana Polańskiego “Tess” – zaliczanej do arcydzieł literatury angielskiej.

Multimedia

Jest to historia Bathsheby Everdene (Carey Mulligan) – niezależnej kobiety, która dziedziczy farmę po wuju. Młoda, bogata dziewczyna zwraca uwagę Gabriela Oaka (Matthias Schoenaerts) – pasterza, który zachwyca się tym, że dziewczyna jest wolnym duchem; Franka Troya (Tom Sturridge) – przystojnego i lekkomyślnego sierżanta i Williama Boldwooda (Michael Sheen) – dojrzałego kawalera. To opowieść o wyborach, namiętnościach i byciu niezależnym, a także o miłości i związkach oraz stawianiu czoła wyzwaniom.

„Z dala od zgiełku” Thomasa Hardy'ego to jedna z najwspanialszych powieści w historii literatury – wciągająca i zachwycają historia o miłości. Mimo że rozgrywa się w epoce wiktoriańskiej, pozostaje współczesna. Bathsheba Everdene to młoda dziewczyna, która dziedziczy farmę i musi stawić czoło trudnym życiowym wyborom. O jej względy walczą farmer Gabriel Oak, sierżant Troy oraz posiadacz ziemski, pan Boldwood. Bathsheba mierzy się z własnymi namiętnościami i demonami, i musi zdecydować, czego tak naprawdę pragnie.

"Z dala od zgiełku" Gatunek: Dramat Produkcja: USA/Wielka Brytania 2015 Reżyseria: Thomas Vinterberg Dystrybutor: Imperial - Cinepix Obsada: Carey Mulligan, Matthias Schoenaerts, Michael Sheen, Tom Sturridge W kinach od 17 lipca 2015

FILM https//youtu.be/GhK02f9xqM0

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×