"Z kamerą u Kardashianów". 15. sezon przygód najsłynniejszej celebryckiej rodziny! Baby boom, rodzinne niesnaski i sprawy rangi państwowej u Kardashianek! [ZDJĘCIA]

W piętnastej odsłonie najpopularniejszego serialu E! zobaczymy, jak Kardashianowie radzą sobie w nowych, niespodziewanych sytuacjach. Sprawdźcie, kiedy "Z kamerą u Kardashianów" powróci na antenę TV!

Multimedia

„Z kamerą u Kardashianów”, sezon 15 - premierowe odcinki tylko na kanale E! w każdą niedzielę, od 12 sierpnia o 21:00

Najsłynniejsza rodzina celebrytów powraca w nowym sezonie z jeszcze większą dawką energii K! Tematem przewodnim serii będzie baby boom - cały świat oczekuje przyjścia na świat pierwszych dzieci Khloe i Kylie oraz trzeciego dziecka Kim, które urodzi się dzięki surogatce. Między najstarszymi siostrami wzrasta napięcie, gdy Kim i Khloe kwestionują priorytety Kourtney, sprawiając, że zaczyna wątpić w lojalność rodziny.

Kourtney i Kim udadzą się do Waszyngtonu, by zabrać głos w ważnych sprawach: Kourtney opowiada się za bezpieczniejszymi składami kosmetyków dopuszczonych do obrotu na terenie kraju, z kolei Kim wstawia się za Alice Marie Johnson, która została skazana na dożywocie za handel narkotykami. Widzowie zobaczą walkę Kim o wolność Alice, która ostatecznie doprowadzi do uwolnienia kobiety.

Ulubiona rodzina Ameryki powraca w jubileuszowym sezonie Zobacz więcej

Kendall wciąż jest na fali. Podbija świat modellingu, czerpiąc radość z podróży i uwalniając swoje wewnętrzne dziecko szczególnie podczas wizyty we Francji. Kourtney i Scott muszą zaakceptować nową codzienność w trosce o swoje dzieci. Kim komentuje niektóre z kontrowersyjnych wypowiedzi Kanyego, które wypłynęły podczas jego przygotowań do wydania albumu. Rodzina pokaże też ducha walki w Celebrity Family Feud (Familiadzie), w którym udział jest wielkim marzeniem Kanyego. W programie dojdzie do starcia rodzin Kardashian-Jenner-West.

Mimo że drogi życiowe Kardashianów prowadzą w różnych kierunkach, często mają inne zdania na różne tematy, to głęboka więź, która ich łączy i wzajemne wsparcie nigdy nie słabną. Rodzina jest dla nich zawsze najważniejsza i to nie zmieni się również w najnowszym sezonie serialu, którego pierwszy odcinek widzowie zobaczą już w niedzielę 12 sierpnia o 21:00 tylko na kanale E!.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×