Z okazji Dnia Dziecka MiniMini+ pokaże bajki wybrane przez widzów

Najmłodsi widzowie zdecydowali, jakie bajki chcą zobaczyć w Dniu Dziecka w telewizji. Stacja MiniMini+ przez dziesięć godzin będzie emitowała seriale wybrane przez maluchy. Uczestnicy zabawy oddali blisko 72 tysiące głosów na trzydzieści tytułów znanych z kanału Rybki MiniMini.

Multimedia

Wielki Maraton Bajek zostanie pokazany w poniedziałek, 1 czerwca w godzinach 8:00-18:00.

Z okazji Dnia Dziecka maluchy mogą spędzić czas ze swoimi ulubionymi serialowymi bohaterami. „My Little Pony: przyjaźń to magia”, „Ciekawski George”, „Peppa”, „Żółwik Sammy i spółka” i „Strażak Sam” to animacje, które zdobyły najwięcej głosów i zostaną pokazane w ramach Wielkiego Maratonu Bajek.

  • Cztery wybrane przez maluchy seriale są tytułami od lat kojarzonymi z kanałem MiniMini+, natomiast animacja „Żółwik Sammy i spółka” to nowa propozycja naszej stacji. Zrealizowana na podstawie popularnego filmu kinowego bajka miała premierę dopiero pod koniec kwietnia, dlatego jesteśmy zaskoczeni, że znalazła się w finałowej piątce, ale równocześnie bardzo nas to cieszy – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestyle’owych i dokumentalnych platformy nc+ – To dowodzi, że bajka bardzo spodobała się dzieciom i już zdążyła zdobyć sobie wierne grono fanów – dodaje Szwakopf.

Mali widzowie oddali łącznie 71 908 głosów w ciągu 17 dni zabawy. Strona z głosowaniem odnotowała 52,3 tysiąca odsłon, w tym 26,5 tysiąca unikatowych wizyt, co stanowiło 2,38% ruchu całego serwisu.

Od 11 do 27 maja na stronie stacji MiniMini+ dzieci głosowały na swoje ulubione bajki. Każdy mógł wybrać pięć spośród 30 tytułów znanych maluchom z telewizji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×