Za co Michał Piróg przeprasza dziewczynę Kuby Wojewódzkiego?

Po słynnym już wywiadzie, którego Michał Piróg udzielił "Wprost", pojawiły się spekualcje, którzy celebryci są ukrytymi gejami. Jednym z nich miał być Kuba Wojewódzki. Takie sugestie nie spodobały się jego dziewczynie.

Sugestie Michała Piroga, że być Kuba Wojewódzki może być gejem, uraziły dziewczynę dziennikarza. Tancerz postanowił ją przeprosić, jednak nie obyło się bez złośliwości w stosunku do samego Wojewódzkiego.

CZYTAJ TAKŻE: CZY WOJEWÓDZKI JEST GEJEM? KUBA WYŚMIEWA SUGESTIE PIROGA MICHAŁ PIRÓG UJAWNI, KTÓRZY POLITYCY SĄ GEJAMI?!

- Poważni ludzie się nie obrażają. Wojewódzki zareagował panicznie, czego kompletnie nie rozumiem. Podobno poświęcił mi kilka swoich programów radiowych i nawet nazwał mnie "faszystowskim homofobem gejem". Zarzucił mi, że uraziłem jego dziewczynę. Jeśli jego dziewczyna czuje się urażona, to mogę jedynie powiedzieć: Renato, przepraszam. Co do Kuby, to kto jak kto, ale on chyba najlepiej wie, jak działają media. A może coś się u niego zmieniło? Nie wiem i nie chcę dywagować - powiedział Piróg w wywiadzie dla "Angory".

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ PIRÓG ZDRADZA, CZY MATEUSZ DAMIĘCKI JEST GEJEM KTO JEST NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYM GEJEM W POLSCE WG MICHAŁA PIROGA? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×