"Za marzenia". Anna Karczmarczyk wyszła za mąż! Jak wyglądała ceremonia? [ZDJĘCIA]

Anna Karczmarczyk jest dobrze znana widzom seriali "Za marzenia" i "Na dobre i na złe". Aktorka zrobiła niespodziankę swoim fanom i wzięła potajemny ślub. Kim jest jej wybranek i jak wyglądała ceremonia?

Multimedia

Anna Karczmarczyk, czyli Anka z serialu "Za marzenia", przechytrzyła dziennikarzy i wzięła potajemny ślub. Dzięki zdjęciom w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, jak wyglądała panna młoda, kto bawił się na weselu oraz - przede wszystkim - kim jest świeżo upieczony mąż aktorki.

Serial TVP doczeka się 2. sezonu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wybrankiem aktorki jest Pascal Litwin, młody producent filmowy, związany z firmą produkującą m.in. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - przypominamy, że Anna Karczmarczyk została zwyciężczynią 5. edycji tego show. Para związała się już kilka lat temu, a 7 lipca 2018 roku wreszcie powiedziała sobie sakramentalne tak! Tego samego dnia na ślubnym kobiercu stanęła również Dominika Gwit, która podobnie jak Karczmarczyk zagrała w "Na dobre i na złe" oraz kontrowersyjnym filmie "Galerianki".

Na ślubie Karczmarczyk i Litwina nie zabrakło znanych gości. Jednym z nich był Stefano Terrazzino, który podobnie jak kilkoro innych weselników zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania z uroczystości. Część z nich przedstawiamy w naszej galerii!

%%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×