"Za marzenia". Dominika Gwit "kocha życie i siebie", a internauci ją krytykują. W obronie staje Ewa Minge!

Dominika Gwit zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia. Aktorka wielokrotnie przekonywała, że akceptuje siebie taką, jaką jest. To jednak wciąż spotyka się z krytyką ze strony internautów. W obronie Gwit stanęła właśnie Ewa Minge.

Multimedia

W lipcu 2018 roku Dominika Gwit wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Wielokrotnie podkreślała, że będąc w związku czuje się szczęśliwa jak nigdy dotąd. Prawie rok od ślubu aktorka wciąż próbuje zarażać pozytywnym nastawieniem do życia. To jednak często spotka się z krytyką.

Aktorka szokuje w żółtej sukience na ściance. Fani krytykują jej stylizację! Nieudana? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dominika Gwit opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, które podpisała następująco: "Kocham Cię Życie!!!" i "JESTEM PIĘKNĄ, SILNĄ I MĄDRĄ KOBIETĄ! Kocham Siebie, Kocham Ludzi, Kocham Życie. A Ty? Co powiesz o sobie?". W komentarzach pod fotografiami pozytywne reakcje przeplatają się z krytyką. Wielu internautów twierdzi, że Dominika okłamuje samą siebie, bo jej tusza wskazuje na poważne problemy ze zdrowiem. Zarzucają jej hipokryzję i pochwałę otyłości.

W sprawę zaangażowała się Ewa Minge. Projektantka mody stwierdziła, że w internecie dochodzi do "znęcania się" nad Dominiką Gwit. Poleciła wszystkim krytykującym aktorkę, aby przestali obserwować jej profil na rzecz profilu Ewy Chodakowskiej. Przy okazji pożyczyła wszystkim miłości:

Obserwuje od jakiegoś czasu zjawisko znęcania się nad @dominikagwit . Tak, znęcania . Nieustające ocenianie tej szalenie sympatycznej , pozytywnie nastawionej do świata dziewczyny, pod kątem wagi jest kiepskie . Wytykanie jej przy każdej okazji objętości i ubolewanie publiczne nad nią ,zwyczajnie niesmaczne. Robi dziewczyna co chce , zyje jak chce i nikogo tym nie krzywdzi . Czy krzywdzi siebie ? Jej OSOBISTA sprawa . Czy promuje otyłość ? Nie . Pokazuje jak z nią żyć jeżeli się przydarzy . Jeżeli ktoś szuka sposobu jak nie żyć w danej wadze odsyłam do profilu @chodakowskaewa i tam proszę się pozbyć tego co nam osobiście wydaje się zbędne . Można nie obserwować Dominiki na jej insta , wyłączyć komputer lub skierować lupę na własne życie . Pewnie niezwykle zgrabne, bezroblemowe i doskonałe 💁. Ocenianie ludzi pod kątem wyglądu ogólnie jest słabe , bo to tylko powłoka. Pod nią jest całe sedno i epicentrum urody jakiejkolwiek . Dajmy ludziom żyć według własnego wymiaru . Rozumiem media , że „Dominika Gwit w pięknej sukience , pełna energii i szczęścia w oczach „ się nie klika . Jak dodamy cokolwiek o wadze będzie milion odsłon . Ale może warto wreszcie zauważyć , że to co się klika i buduje wartości materialne wydawcy , niszczy człowieka . Na hejcie wielu zbiło fortuny, inni budują każdego dnia siebie , bezkarnie , anonimowo pastwiąc się nad jakimś człowiekiem . Dowale mu , niech poczuje się taki mały , przestanie się tak szeroko uśmiechać, to ja wtedy na jego tle wypadnę większy! Smutne i najbardziej niszczy tego kto sieje te ziarno , bo co zasiejesz , to zbierzesz....ty lub twoje dzieci . Będziesz żył w tym świecie i nie myśl , że ciebie , to nie dosięgnie . Oczywiście, że każdy ma prawo wypowiedzieć się i ocenić ale zachowujmy kulturę tej wypowiedzi , merytoryczny wymiar i zastanówmy się czy musimy ranić , strzelając swoimi „luźnymi ,zabawnymi” słowami ...zabijając nimi drugiego człowieka . Jaką wartość ma dla nas ta ocena ? Zajmuje się od lat wspieraniem trudnej młodzieży, ich problemy w większości wzięły się z braku akceptacji tak rodzinnej jak i środowiskowej . Leczy ich najlepiej miłość . Miłości kochani ❤️a Dominice szczęścia ❤️

Dominika Gwit w podróży poślubnej szczęśliwa jak nigdy dotąd [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Dominika Gwit w "Tańcu z gwiazdami"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×