"Za marzenia". Maja Bohosiewicz trenuje u Anny Lewandowskiej. Podsumowała "obóz dla celebrytek"!

Maja Bohosiewicz wzięła udział w obozie Anny Lewandowskiej. Aktorka nie spodziewała się jednak, że zajęcia będą aż tak wymagające. Nie przebierając w słowach opisała, jak wyglądają treningi. Sprawdź, co zdradziła!

Multimedia

Obóz Anny Lewandowskiej organizowany jest kilka razy w roku i zawsze cieszy się ogromną popularnością. "Camp by Ann" przyciąga nie tylko fanki Anny Lewandowskiej, ale i gwiazdy m.in. Paulinę Krupińską, Weronikę Książkiewicz czy Małgorzatę Sochę. Tym razem w obozie wzięła udział Maja Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz wyprawiła córce bajeczne urodziny! Zobacz, jak wyglądało przyjęcie! Zobacz więcej

Maja Bohosiewicz chętnie dzieli się swoją codziennością w mediach społecznościowych. Gwiazda często zdaje relację z tego gdzie przebywa, dlatego pokazała też jak wygląda obóz Anny Lewandowskiej. Fani zarzucają jej, że wybrała się na "obóz dla celebrytek" po to żeby się lansować i ogrzać w sławie Lewandowskiej. Po jednym z treningów Bohosiewicz postanowiła odnieść się od tych słów zamieszczając emocjonalny wpis:

Mottem przewodnim obozu jest : nie oceniaj - doceniaj. Ciężko to idzie kiedy otacza się setka dziewczyn. Oceniamy wszystko, obgadujemy, domniemujemy intencje, przypisujemy złą wolę, doszukujemy się dziury w całym nie znając historii. Bije się w pierś. Oczywiście, że sama często robie to samo.

Maja nie ukrywa, że treningi zmuszają ją do przekraczania własnych granic. Gwiazda nie przebierając w słowach opisała, jak wykańczające są zajęcia (pisownia oryginalna):

Po dzisiejszym kieracie czyli po porannych podbiegać pod górę, w pełnym słońcu, sprincie po kamieniach, upoceniu się jak szczur na czczo; zjadamy śniadanie i wracamy na matę. Na 2h trening. Nie jestem typem pipki która udaje że robi skłony, jestem małym zawziętym ratlerkiem który prędzej padnie niż się podda. Zesraj się a nie daj się. 2h trening przetyrał mnie tak, że oprócz chęci rzygania ze zmęczenia, stanęłam przed psychiczną ścianą. Zaczęłam po prostu płakać. Z bólu, zmęczenia, braku siły. Patrzyłam w prawo i w lewo i widziałam, że dziewczyny dają radę. Ja czułam, że jeżeli ktokolwiek zapyta mnie czy jest ok to po prostu zryczę się na bordowo i zaniosę jak moja dwulatka na bezdechu. Ten obóz jest hardkorem. Ten obóz daje tak w kość jak nic nigdy mi nie dało. To jest istny wpier*** emotionally i fizyczny.

Anna Lewandowska zdradza swój sekret! Zdarza się jej zjeść pizzę?!Zobacz więcej

Na koniec Bohosiewicz odniosła się do złośliwości wyrażanych przez niektórych obserwatorów. Aktorka nie zgadza się na kpiące komentarze, dlatego od razu zastrzegła że będzie blokować na Instagramie osoby, które wypowiadają się w ten sposób:

Jeżeli jeszcze raz przeczytam: obóz dla celebrytek. Ogrzanie się w sławie Lewandowskiej. Będę was systematycznie blokować bo macie zerowe pojęcie o tym co się tu dzieje. Ile determinacji; siły; energii, zaangażowania każda z nas tu wsadza. Jeżeli chcecie coś ze sobą zrobić to po prostu się weźcie za siebie! Za swoje głowy za swoje myślenie. Rzeczy dla mnie niemożliwe są tu od nas egzekwowane na każdym treningu. Czuję ból w każdym cm mojego ciała, jestem chodzącym zakwasem i mam ochotę wyć. Ale na obozie dla celebrytek na zakwasy jest jedna rada. OSTRY TRENING.

Pod postem Mai zabrała głos sama Anna Lewandowska, nazywając gwiazdę "prawdziwą fighterką". Chcielibyście wziąć udział w takim obozie?

Anna Lewandowska otwiera nowy biznes! Znowu nieźle zarobi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Maja (gość)

  Ina idź pokaż swój "talent", krytyka to taka POLSKA mentalność. Nawet poprawnie nazwiska nie potrafisz "przepisać". Zanim "oplujesz kogoś błotem"- radzę się zastanowić czy o sobie też lubisz mówić/czytać, że jesteś kretynką, bez mózgu i napompowana.

  28.08.2019 13:58
 • wa (gość)

  a kto

  28.08.2019 12:22
 • Ina (gość)

  Kretynka jakaś? Co to za aktorka??? Bezmózgowiec instagramowy!!!! Jak słyszę nazwisko: Bophosiewicz - robi mi się niedobrze. Obie siostry (że niby) jednakowo zdolne i mądre. Co najwyżej "powypychane" puste lale, bez cienia talentu.

  28.08.2019 12:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×