"Za marzenia". Maja Bohosiewicz wyprawiła córce bajeczne urodziny! Zobacz, jak wyglądało przyjęcie!

Maja Bohosiewicz zorganizowała dla córki bajeczne urodziny w stylu boho. Leonia w sobotę, 28 lipca skończyła dwa lata, ale przyjęcia urodzinowego mógłby jej pozazdrościć niejeden dorosły. Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Multimedia

Maja Bohosiewicz oprócz aktorstwa spełnia się również jako mama. Razem z mężem - Tomaszem Kwaśniewskim wychowuje dwójkę dzieci: syna Zacharego (ur.17 czerwca 2016) oraz córkę Leonię (ur. 28 lipca 2017). Dziewczynka skończyła niedawno dwa latka i jej sławna mama wyprawiła dla niej bajeczne przyjęcie, którego mógłby jej pozazdrościć niejeden dorosły. Aktorka organizację uroczystości powierzyła jednak fachowcom.

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż w Sylwestra! Jak wyglądał ślub i kreacja aktorki? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pod zdjęciami z uroczystości aktorka przyznała, że organizacja nie jest jej mocna stroną i często ma problem z dopięciem wszystkiego na ostatni guzik. W tym wyjątkowym dniu chciała skupić się jedynie na najbliższych i zaproszonych gościach.

[...] organizacja nie jest moją mocną stroną. Zawsze zapomnę to o świeczce, to o bateriach do głośnika, pędzę jak otępiała na ostatnią chwilę z talerzami. Dobrze wiem ile nerwów kosztowała mnie Wigilia u mnie w domu - tłumaczyła swoją decyzję Maja Bohosiewicz.

Anna Karczmarczyk odpoczywa z mężem na Hawajach!Zobacz więcej

Zdjęcia z urodzinowego przyjęcia córki Mai Bohosiewicz robią wrażenie. Impreza dwulatki utrzymana była w stylu boho i pastelowych kolorach. Zobaczcie, jak wyglądały bajeczne urodziny córki Mai Bohosiewicz!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×