"Za marzenia". Maja Bohosiewicz wyszła za mąż w Sylwestra! Jak wyglądał ślub i kreacja aktorki? [ZDJĘCIA]

Maja Bohosiewicz już po ślubie. Gwiazda serialu "Za marzenia" wyszła za maż w Sylwestra 2018. Na uroczystości pojawiła się m.in. jej siostra Sonia Bohosiewicz oraz koleżanki aktorki: Zosia Zborowska oraz Olga Frycz. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość.

Multimedia

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż. Aktorka w Sylwestra 2018 poślubiła swojego wieloletniego partnera Tomasza Kwaśniewskiego. Dzięki relacji gości weselnych wiemy, jak wyglądała uroczystość. W tym wyjątkowym dniu Maja Bohosiewicz zdecydowała się założyć suknię z długim trenem. Maja Bohosiewicz dzień po swoim ślubie opublikowała na Instagramie wzruszający wpis. Gwiazda przyznała w nim m.in., że zdecydowała się powiedzieć "tak" najfajniejszemu facetowi, jakiego w życiu poznała.

Kochani, piękny dzień za nami. Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki - coś cudownego - napisała Maja Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz na wieczorze panieńskim w Barcelonie! Kogo zaprosiła na wyprawę do Hiszpanii? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski mają dwójkę dzieci: syna Zacharego (ur.17 czerwca 2016) i córkę Leonię (ur. 28 lipca 2017). Na swój ślub zaprosili m.in. Zofię Zborowską z Andrzejem Wroną, Sonię Bohosiewicz, Olgę Frycz z partnerem, Kamila Durczoka z Julią Oleś oraz makijażystkę gwiazd Magdalenę Pieczonkę. Zdjęcia ze ślubu i wesela aktorki możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×