"Za marzenia" skasowane? Serial TVP jednak nie doczeka się 2. sezonu? Co się stało? [ZDJĘCIA]

"Za marzenia" to nowa serialowa produkcja TVP, która miała pokazać nową jakość w polskiej telewizji. I chociaż był potencjał, to widownia serialu jednak malała z odcinka na odcinek. Mimo wszystko TVP podjęło decyzję o realizacji 2. sezonu serialu, ale teraz nad produkcją zaczęły zbierać się czarne chmury... Czy 2. sezon "Za marzenia" nie powstanie?

Multimedia

O kłopotach z realizacją 2. sezonu "Za marzenia" poinformowali sami twórcy, którzy na oficjalnym profilu serialu w mediach społecznościowych napisali:

Kochani pytacie nas o 2 sezon. Niestety przygotowania do zdjęć drugiego sezonu zostały wstrzymane. Trzymamy mocno kciuki żebyśmy niebawem wystartowali, o co i Was prosimy! 🤞✊ Wszystkich fanów serialu gorąco zapraszamy do Darłowa na festiwal Media i Sztuka. W sobotę o g.17:00 w Sali Piaskowej w Hotelu Lidia rozpocznie się panel poświęcony serialowi. Gośćmi będą: Anna Karczmarczyk Piotr Nerlewski Olga Chajdas Karolina Frankowska P.s. Dla tych którzy nie będą mogli do nas dołączyć już po panelu ok. g.18:00 zapraszamy na LIVE na instagramie, z naszymi aktorami i twórcami. Czekamy na Wasze pytania:)

Wszystko wskazuje na to, że widzowie prędko nie obejrzą 2. sezonu "Za marzenia". Czy produkcja, której gwiazdami są Anna Karczmarczyk, Maja Bohosiewicz i Piotr Nerlewski, doczeka się kontynuacji? Wszystko jest w rękach Telewizji Polskiej, aczkolwiek wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że obecnie Telewizja Publiczna stawia przede wszystkim na seriale historyczne.

"Za marzenia" odcinek 1. Słodko-gorzkie spojrzenie na rzeczywistość? Zobacz więcej

"Za marzenia" to opowieść o przyjaźni, miłości i ambicjach młodych ludzi na chwilę przed wejściem w dorosłość. Osią historii są perypetie trójki dwudziestosześciolatków, Zosi, dyplomowanej psycholog (Maja Bohosiewicz), Anki, charakteryzatorki na planie hitowej telenoweli (Anna Karczmarczyk) i Bartka, żyjącego dniem dzisiejszym, typowego „jutromena” (Piotr Nerlewski).

Przyjaciele mieszkają razem w Warszawie od czasów studiów, wspólnie przeżywają wzloty i upadki, wspierają się w trudnych chwilach i dzielą troskami. U progu nowego etapu życia stają przed ważnymi decyzjami - wybrać wymarzoną pracę czy harówkę za duże pieniądze? Rodzinę czy szaleństwo i nocne imprezy? Wiązać się na stałe czy unikać związków ? Jedno jest pewne, pomimo licznych przeszkód jakie przynosi im codzienność nie poddają się i walczą o swoje marzenia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  Prosimy o kolejny sezon serial jest super

  10.09.2018 20:51
 • Malina (gość)

  Uwielbiam ten serial...nie mam tv ogladam w necie regularnie...może tam warto też robić statystyki....

  09.09.2018 23:16
 • Telewidz (gość)

  Uwielbiam ten serial.ogladam zawsze z mezem

  03.09.2018 22:36
 • gracz (gość)

  uwielbiam ten serial jedyne co mozna było obejrzeć w TVP chyba specjalnie 4 ostatnie odcinki były emitowane o różnych porach żeby oglądalność spadła

  30.08.2018 22:34
 • Dk (gość)

  Ja je... na ramowce ich chyba nie bylo. :(

  28.08.2018 21:43
 • Kasia (gość)

  W koncu fajny serial , mam nadzieje ze będzie kontynuacja

  27.08.2018 21:53
 • Telewidzka (gość)

  Ogladalam wszystkie odcinki.Serial pełen ciekawych wydarzeń z poczuciem humoru.Wielka szkoda jesli nie bedzie kontynuacji.

  27.08.2018 09:44
 • Dajcie spokój (gość)

  Badziewia typu Korona królów, barwy szczęścia czy jakieś m jak miłość mają prawo bytu a fajny i ciekawy serial już nie. Nie rozumiem tego ...

  05.08.2018 22:45
 • Beata (gość)

  Ja też czekam ! Nie rozumiem ten serial jest MEGA!!! Ja chce drugi sezon!

  16.07.2018 16:02
 • Fanka za marzenia (gość)

  Czekamy z mężem na 2 sezon.

  15.07.2018 18:18
 • xxx (gość)

  Wzdęcie historyczno-patridiotyczne kosztuje. Na coś innego zabraknie pieniędzy - a szkoda...

  14.07.2018 16:07
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×