"Za marzenia". Wojciech Strzeszewski nie żyje. Żegna go ekipa serialu TVP

Wojciech Strzeszewski z produkcji serialu "Za marzenia" nie żyje. Kondolencje złożyli aktorzy, którzy grali w serialu TVP, w tym m.in. Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski i Dominika Gwit.

Multimedia

Ekipa "Za marzenia" żegna Wojciecha Strzeszewskiego

Wojciech Strzeszewski nie żyje, miał 42 lata. Producenci serialu "Za marzenia" przekazali tę smutną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Strzeszewski był kierownikiem produkcji serialu TVP.

Z wielkim smutkiem informujemy, że zmarł nasz kolega Wojciech Strzeszewski. Pracował z nami przy pierwszym sezonie produkcji @zamarzenia Żegnamy go, ale zostanie w naszych wspomnieniach. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, życzliwy.... Wojtku za wcześnie, to niesprawiedliwie.

Wojciech Strzeszewski zmarł 6 marca 2020 r. Był absolwentem Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT w Łodzi. Przy produkcji serialu "Za marzenia" pracował w latach 2017-2018. Wcześniej brał udział w powstawaniu takich produkcji jak m.in. "Skazane", "To nie koniec świata", "Nowa", a także "Tylko miłość", gdzie również zagrał epizodyczną rolę.

Paweł Królikowski otrzymał pośmiertne odznaczenie od prezydenta. Odebrała je Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaZobacz więcej

Pod informacją o jego śmierci pojawiło się wiele komentarzy, wyrażających smutek. Swoje kondolencje złożyli m.in. Anna Karczmarczyk, Filip Gurłacz, Piotr Nerlewski i Dominika Gwit.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×