Za zamkniętymi drzwiami

"Rinke. Za zamknietymi drzwiami". Zobacz, jak program Rinke Rooyensa pomógł sparaliżowanej kobiecie!

Rinke Rooyens, producent i reżyser, już dawno udowodnił, że ma podejście do ludzi, co można było zobaczyć na przykład w programie „Rinke. Na krawędzi”, w którym wielu osobom pomógł, a z niektórymi do tej pory utrzymuje kontakt. Teraz na antenie TTV Rooyens odwiedza miejsca, do których dobrowolnie nikt nie chce wejść. Po nagraniach do czwartego odcinka okazało się, że udział w jego programie zmienił podejście do życia jednej z pacjentek. Zobacz wzruszającą historię o odnalezionej chęci do życia!

15.11.2019Za zamkniętymi drzwiami

"Rinke. Za zamkniętymi drzwiami". Rinke Rooyens powraca do TTV z nowym programem! Kiedy premiera?

"Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" to nowy ośmioodcinkowy serial dokumentalny TTV oparty na zagranicznym formacie "Five Days Inside", przedstawiający rzeczywistość ośrodków, które dla większości ludzi są niedostępne i wobec których - właśnie z tej przyczyny - społeczeństwo przejawia postawy pełne uprzedzeń, lęku lub wręcz strachu. Ten program dotyka emocji i spraw, których nie widzimy na co dzień w telewizji, a które są bardzo ważne.

02.10.2019Za zamkniętymi drzwiami

Przeczytaj także:

"Rinke za kratami" odcinek 3. Więźniowie kontra administracja [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pozbawienie wolności nie pozbawia praw. Więźniowie mają swoje prawa i każdy skazany ma prawo poskarżyć się na swoją sytuację czy warunki bytowe. Skargę możne złożyć do wychowawcy lub dyrektora więzienia. Niektórzy pisma kierują do dyrektorów okręgowych, RPO, a nawet do Prezydenta RP. Ci skazani zamiast zastanowić się nad własnym życiem, walczą z administracją zakładu karnego. Dlaczego? Rinke Rooyens poszuka odpowiedzi!

23.09.2015Rinke za kratami

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×