"Zabawa w chowanego". Bracia Sekielscy potwierdzają datę premiery kolejnego mocnego filmu. Gdzie będzie można go obejrzeć?

Bracia Sekielscy potwierdzają datę premiery swojego kolejnego filmu. "Zabawa w chowanego" będzie dostępna już wkrótce. Czy będzie równie mocna jak "Tylko nie mów nikomu"? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Zabawa w chowanego" - nowy film braci Sekielskich

Autorzy kontrowersyjnego filmu o pedofilii w Kościele - bracia Tomasz i Marek Sekielscy - zapowiadają kolejną mocną produkcję. "Zabawa w chowanego", podobnie jak "Tylko nie mów nikomu", zostanie opublikowana za darmo na YouTube. Film powstał dzięki internetowej zbiórce pieniędzy. Jego budżet to około 120 tys. złotych.

Tomasz Sekielski wypuszcza koszulki promujące film. Internauci oburzeni: zarabianie na pedofilii!Zobacz więcej

Jak mówił pod koniec grudnia 2019 roku "Presserwisowi" Tomasz Sekielski, "Zabawa w chowanego" będzie historią "jednego oprawcy, który skrzywdził wiele dzieci". Premiera filmu była już kilkukrotnie przekładana, teraz bracia potwierdzili, że "Zabawa w chowanego" ujrzy światło dzienne 28 marca 2020 roku. Ich pierwszy film, "Tylko nie mów nikomu" okazał się hitem. W sieci obejrzano go ponad 23 mln razy.

Jednocześnie TVP zapowiada premierę dokumentu Sylwestra Latkowskiego o pedofilii wśród celebrytów. Sekielscy pracują aktualnie nad dokumentem o SKOK-ach. Obecnie trwa akcja crowdfunfingowa (zbiórka pieniędzy) na trzeci dokument o pedofilii w Kościele, który ma być poświęcony m.in. osobie Jana Pawła II. Na ten cel bracia potrzebują milion złotych. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, do tej pory udało się im zebrać już ponad 650 tys. zł.

Tomasz Sekielski przeszedł spektakularną metamorfozę! Już tak nie wygląda!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×