"Zabawa w chowanego" w TV! Gdzie i kiedy w telewizji oglądać dokument braci Sekielskich o pedofilii w Kościele?

"Zabawa w chowanego", czyli nowy film dokumentalny braci Sekielskich o pedofilii w Kościele katolickim, podbija serwis YouTube. Film do tej pory zanotował już ponad 5 milionów odsłon, ale jeżeli ktoś woli oglądać takie produkcje w telewizji, to już wkrótce będzie mieć okazję!

Multimedia

"Zabawa w chowanego" - sprawdź emisję w TV!

"Zabawa w chowanego" to drugi, po głośnym "Tylko nie mów nikomu", film dokumentalny braci Sekielskich, który odkrywa kulisy i opowiada o pedofilii w Kościele katolickim. Jednocześnie twórcy informują:

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. Tylko taki model finansowania zapewnia nam, twórcom, pełną niezależność. Teraz pracujemy nad kolejnymi ważnymi filmami dokumentalnymi o aferach SKOK oraz roli Jana Pawła II w tuszowaniu przypadków przestępstw duchownych.

Jan Paweł II bohaterem trzeciego filmu braci Sekielskich!Zobacz więcej

"Zabawa w chowanego", podobnie jak "Tylko nie mów nikomu", doczeka się swojej emisji w TV. Już w czwartek (21.05) film będzie można obejrzeć o godzinie 21:35 na antenie TVN, gdzie nie będzie przerywany reklamami (!), a następnie tego samego dnia o 23:00 wyemituje go telewizja WP. Po produkcję Sekielskich sięgnęła także stacja CANAL+ Dokument, która "Zabawę w chowanego" pokaże w sobotę, 23 maja, o godzinie 22:05.

Będziecie oglądać?

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • filmo (gość)

  Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu!

  filmvod.pl

  Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie!

  24.05.2020 09:01
 • ja (gość)

  Szacunek za podjęcie tak trudnego tematu, który wielu zamiata pod dywan. Z tym brudem koniecznie trzeba zrobić porządek. Przestępcy powinni być w więzieniach a tacy są to księża, pod płaszczykiem wiary i 10 przykazań dopuszczają się przestępstw. Obrzydliwe !!!!!!!! Krzywdzenie dzieci to najgorsze przestępstwo !!!!!!

  22.05.2020 00:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×