"Zabawa zabawa". Olśniewająca Agata Kulesza na premierze nowego filmu Kingi Dębskiej! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Autorka hitu „Moje córki krowy” znów czaruje widzów! Prezentujemy galerię zdjęć z uroczystej premiery filmu „Zabawa zabawa”. Najnowsze dzieło Kingi Dębskiej już w kinach! Zobaczcie, kto pojawił się na premierze.

Multimedia

"ZABAWA ZABAWA" - PREMIERA

Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Zabawa zabawa” w reżyserii Kingi Dębskiej. Reżyserka, która porwała polską publiczność za sprawą filmów „Moje córki krowy” i „Plan B”, znów udowadnia, że jak nikt potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc kino pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów.

Premierę filmu wraz z Kingą Dębską celebrowały odtwórczynie głównych ról: Dorota Kolak, Agata Kulesza i Maria Dębska oraz występujący w filmie Marcin Dorociński, Barbara Kurzaj, Jowita Budnik, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Landowska, Bartosz Porczyk oraz twórcy: kostiumografka Dorota Roqueplo, operator Adnrzej Wojciechowski, scenografka Monika Sudół i producent filmu, Zbigniew Domagalski. Uroczystość poprowadziła Grażyna Torbicka.

Przewidywalne zwycięstwo "Zimnej wojny". Kto się boi "Kleru" Smarzowskiego? [KOMENTARZ+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

Zdjęcia do filmu „Zabawa zabawa” były kręcone w Warszawie i w Płocku. Operatorem filmu jest Andrzej Wojciechowski, który współpracował z Kingą Dębską przy jej poprzednich filmach: „Moje córki krowy” i „Plan B”. Za scenografię odpowiada Monika Sudół („Pitbull” – serial, „Na swoje podobieństwo”), za kostiumy wielokrotnie nagradzana na FPFF w Gdyni – Dorota Roqueplo („Listy do M. 3”, „Miasto 44”), a za charakteryzację Ewa Kowalewska („Moje córki krowy”, „Amok”, „Zgoda”).

"ZABAWA ZABAWA" W KINACH

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gajola (gość)

    Mocne, ważne kino. Porusza tematykę często zamiataną pod dywan .Problem pijących kobiet dotyczy wszystkich ;w kazdym środowisku i prawie każdej rodzinie ,miejscu pracy.A najsmutniejsze jest to,że większość z nas nie wie jak się zachować ,jak pomóc i często po prostu milczy lub bagatelizuje problem .A dotyczy to nas wszystkich ,bo konsekwencje może ponieść każdy z nas ...

    05.01.2019 01:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×