Zabiją Hankę Mostowiak! Szokujący pomysł scenarzystów!

Od kiedy Małgorzata Kożuchowska (40 l.) oświadczyła, iż po jedenastu latach odchodzi z serialu "M jak Miłość", wszyscy zastanawiają się, jak scenarzyści rozwiążą ten problem.

Multimedia

Fakt już wie! Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, serialowa Hanka... umrze!

Scenarzyści i producenci serialu "M jak Miłość" od jakiegoś czasu głowili się jak poradzić sobie z odejściem kluczowej dla fabuły telenoweli postaci granej przez Kożuchowską. W grę wchodziło kilka rozwiązań. Jednak zastąpienie Małgorzaty inną aktorką bądź wysłanie jej postaci "na długi urlop" nie wydawało się osobom kreującym akcję najpopularniejszego polskiego serialu dość przekonujące. Okazuje się, że jedynym i najlepszym rozwiązaniem będzie uśmiercenie Hanki!

Czytaj także: Kożuchowska odchodzi z "M jak miłość"! Kulisy odejścia Kożuchowskiej: Mieli jej dość! Bójka kobiet w serialu “M jak miłość"!

Nie wiadomo jednak jeszcze, czy umrze ona na skutek nagłej choroby czy też nieszczęśliwego wypadku. Póki co pewnym jest, że po jej śmierci, w życiu jej męża Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski, 35 l.) pojawi się nowa kobieta. Kto tym razem zawładnie jego sercem? I kto - co bardzo ważne - tak jak Kożuchowska mógłby podbić miliony serc telewidzów?

Scenarzyści biorą pod uwagę kilka nazwisk m.in. jego byłą kochankę Grażynę (Bożena Stachura 37 l.), a także kilka aktorek dotychczas nie związanych z serialem. Jak jednak twierdzi nasze źródło, największe szansę ma Tamara Arciuch (36 l.), która niedawno dołączyła do obsady serialu.

Aktorka jest piękną i wyrazistą kobietą. Jej postać w serialu powiązana jest z postacią Hanki. Nie byłoby więc dużego problemu skrzyżowania jej drogi z Markiem. Czy właśnie na takie rozwiązanie zdecydują się twórcy "M jak miłość". Czas pokaże.

Zobacz również: Kasia Cichopek pokazała! FOTO

Komentarze

Skomentuj
  • kiki (gość)

    nie!!!!jeśli uśmiercą Hankę to my nie będziemy oglądać tego serialu,a jest nas dużo.można zastąpić rolę Haki kimś innym tak się przecież robi,napewno ktoś sobie poradzi tak jak łukasz.a my się przyzwyczaimy

    17.03.2011 12:10
  • baśka (gość)

    Zaczyna się jakiś horror ! scenarzyści powinni się pozbyć Marty,bo pokazanie w ten sposób kobiety,która jest sędzia,jest chore.To kobieta,która nie radzi sobie z emocjami,nie jest w stanie stworzyć normalnych relacji między najbliższymi jej osobami.Beznadziejna postać,mam nadzieję,że nie jest taka w realu.Płacze- miauczy,utyskuje !!!!

    10.03.2011 15:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×