"Zabójca z Rillington Place" odcinek 3. Co wydarzy się w finałowym odcinku miniserialu? [STRESZCZENIE]

Seryjny morderca, dziurawy system sprawiedliwości, złamane życia, ślepe oddanie oprawcy. „Zabójca z Rillington Place” to serial, który po mistrzowsku oddaje dramaturgię wydarzeń, które doprowadziły do tragicznej pomyłki sądowej oraz przyczyniły się do zniesienia kary śmierci w Wielkiej Brytanii. Co wydarzy się w finałowym odcinku miniserialu?

Multimedia

"Zabójca z Rillington Place" odcinek 3 czwartek, 9.12 o godz. 21:30 na kanale Epic Drama

Co wydarzy się w drugim odcinku serialu? Reg Christie z coraz większym trudem utrzymuje pozory; gdy jego małżeństwo rozpada się, podejmuje działania, które w końcu ujawniają światu jego prawdziwą naturę.

W poprzednich odcinkach

Trwał proces Timothy'ego Evansa. Podczas rozprawy Christie stawał się coraz bardziej nerwowy. By nie dopuścić do rozpadu swojego małżeństwa, prawdziwy morderca decydował się na ruch, który ujawnił światu jego mroczne oblicze. Wcześniej: Londyn, 1938 r. Po 9-letniej separacji państwo Christie, John i Ethel, wprowadzają się do domu przy Rillington Place. Wkrótce ich związek znów przechodzi poważny kryzys...

O serialu

Trzyodcinkowy miniserial oparty na prawdziwej historii. Trzymający w napięciu thriller opisuje zbrodnie seryjnego mordercy Johna Reginalda Christie w Londynie w latach 40. i 50. XX w. Historia opowiedziana z perspektywy Ethel. Państwo Christie po dziewięcioletniej rozłące wprowadzają się na Rillington Place 10 na terenie dzielnicy Notting Hill w Londynie. Gdy wybucha wojna, ich związek znowu zaczyna przeżywać trudności.

Zobacz zwiastun produkcji:

Nigdy wcześniej nie grałem nikogo takiego – mówi odgrywający główną rolę Tim Roth.

Wcielenie się w tak przewrotnego psychopatę to szczególne wyzwanie. Christie oszukał wszystkich, nawet swoich najbliższych. Mordował bezwzględnie. Wykorzystywał swoją władzę i chełpił się swoim sprytem. Działał w niewielkim kręgu, ale znakomicie się w nim poruszał. Nie mogę uwierzyć, że udało mu się ukryć prawdę przed sądem.

Fabuła serialu sięga roku 1938, kiedy Christie i jego żona przeprowadzili się do Rillington Place w Londynie. Trzymająca w napięciu opowieść skupia się na wydarzeniach, które doprowadziły do morderstw Beryl i Geraldine Evans oraz konsekwencjach niesprawiedliwego oskarżenia Timothy’ego. Historia opowiedziana z punktu widzenia Ethel, Evansa, a wreszcie samego Christie, odkrywa mroczne sekrety człowieka, który okazał się bezwzględnym i okrutnym mordercą, z zimną krwią zdradził i zmanipulował swoje otoczenie – żonę, sąsiadów oraz ostatecznie brytyjski system sprawiedliwości. Z tragicznymi skutkami.

Zobacz galerię

Sprawdź, co jeszcze oglądać na kanale Epic Drama

Seriale o prawnikach na Netflix, HBO Go i nie tylko. Najlepsze produkcje z prawem w roli głównejZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×