"Zachowaj spokój". Leszek Lichota, Magdalena Boczarska i Krzysztof Oleksyn zagrali główne role. Tego o nich nie wiedzieliście!

Polski serial "Zachowaj spokój" to kolejna ekranizacja powieści Harlana Cobena. Produkcja cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. W obsadzie zobaczymy wielu znanych artystów, ale również aktorów z młodego pokolenia. Czego mogliście nie wiedzieć o odtwórcach ról z tej produkcji? Zobaczcie naszą galerię!

Multimedia

"Zachowaj spokój". Serial na podstawie Cobena

"Zachowaj spokój" to nowa propozycja od platformy Netflix. Serwis podzielił się ze swoimi użytkownikami serialem obyczajowym z wątkiem kryminalnym. Jest on oparty na powieści Harlana Cobena. Widzowie poznają historię elitarnej społeczności. Mieszkańcy osiedla dla zamożnych warszawskich rodzin starają się funkcjonować normalnie po tragedii, jaka ich dotknęła. Zmarł jeden z nastolatków, którego wszyscy dobrze znali. Sprawa zaczyna coraz bardziej wpływać na życie wszystkich i ujawniać nieznane dotąd tajemnice. Kiedy znika syn głównej bohaterki, nikt nie ma już wątpliwości, że wcześniejsza śmierć kryje za sobą więcej tajemnic.

Opinie widzów o nowym serialu Netflix. "Podrasowany Komisarz Alex"Zobacz więcej

"Zachowaj spokój". Obsada

W serialu "Zachowaj spokój" z jednej strony poznajemy problemy dorosłych, którzy starają się być oparciem dla swoich dzieci i budować z nimi szczere relacje, a z drugiej – często wiele ukrywają przed bliskimi. Rodzice nie są jednak jedynymi ważnymi bohaterami. To świat nastolatków jest tutaj na pierwszym planie. Młode pokolenie stara się odnaleźć swoją drogę i zrozumieć, kim naprawdę są. Nie jest to łatwym zadaniem, a co więcej, nie zawsze od razu wszystko wychodzi. Tak właśnie zaczyna się wielowątkowa historia, którą poznajemy w serialu Netflixa. W bohaterów tej kryminalnej opowieści wciela się wielu znanych aktorów, ale również artystów młodszego pokolenia, których dopiero zobaczymy w większych rolach. Co warto wiedzieć o obsadzie serialu? Czego mogliście nie wiedzieć o odtwórcach tych ról?

Dowiecie się tego z naszej galerii!

Zobacz galerię

Magdalena Boczarska do roli wykorzystała swoje doświadczenie bycia mamąZobacz więcej

"Zachowaj spokój" już dostępny na Netfliksie!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×