"Zaczęło się w środę" . Kryminalna intryga, mroczna zagadka, zachwycająca sceneria. Walijska odpowiedź na "Broadchurch"? [ZDJĘCIA]

Szczęśliwa żona, matka, wspólniczka. Pewnego dnia jej mąż Evan wychodzi do pracy i nie wraca. Jego nagłe zniknięcie zmusza Faith do poszukiwań. Odkrywa coraz więcej tajemnic z życia męża i zaczyna się zastanawiać, kim jest mężczyzna, którego kocha. Co wydarzy się w serialu "Zaczęło się w środę"?

Multimedia

"Zaczęło się w środę" odcinek 1. w czwartek, 13.09.2018 o godz. 20:05 w Canal+! - sprawdź program tv

Pierwszy odcinek wprowadza nas w życie Faith Howells (Eve Myles), walijskiej żony, matki i prawniczki, która stara się pogodzić ze sobą te role, równocześnie nie zapominając o przyjemnościach życia, jak choćby zakrapiana winem kolacja z przyjaciółkami. Z udaną karierą, trójką uroczych dzieci, pięknym domem z widokiem na morze, przyjaciółmi i kochającą rodziną, Faith wydaje się mieć wszystko. Niedawno urodziła trzecie dziecko i przebywa na urlopie macierzyńskim.

TOP 10 detektywistycznych duetów! [GALERIA]Zobacz więcej

Nieoczekiwanie jednak musi go przerwać, gdy pewnego dnia jej mąż a równocześnie partner w kancelarii prawniczej znika bez śladu. Czyżby Evan miał dosyć rodzinnego życia? Tak myśli Faith, dopóki nie znajdzie w rzeczach męża peruki oraz prawa jazdy ze zdjęciem Evana, ale na inne nazwisko. Teraz Faith nasuwa się pytanie nie gdzie jest, ale kim jest jej mąż... Jego nagłe zniknięcie zmusza bohaterkę do szukania wskazówek, które sprawiają, że dowiaduje się coraz więcej o prywatnym życiu Evana i zaczyna się zastanawiać, czy w ogóle zna mężczyznę, którego kocha. Zmuszona przez okoliczności do podjęcia ryzyka, odkrywa w sobie nową wewnętrzną siłę, która pozwala jej podjąć bezkompromisową walkę o siebie i swoją rodzinę.

Ważnym elementem serialu, podobnie jak w "Broadchurch" jest krajobraz. Walijska wioska, która służy jako tło rozgrywających się tu wydarzeń, jest oszałamiająca z piękną linią brzegową i podkreślającymi nastrój zamkami. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym mieście Abercorran w Carmarthenshire. Większość zdjęć została nakręcona w Laugharne, gdzie przez ostatnie cztery lata swojego życia, w latach 1949-1953, mieszkał poeta Dylan Thomas. W mieście znajduje się prawdziwy zamek Castle of Abercorran, w którym mieszkali książęta z południowej Walii.

Najlepsze seriale 2018 roku. Co było hitem? [LISTA AKTUALIZOWANA]Zobacz więcej

Eve Myles pierwszy raz wsławiła się w Ameryce rolą Gwen Cooper w "Torchwood" - spin-offie „Doctora Who“. Następnie mogliśmy zobaczyć ją jako Claire Ripley w „Broadchurch“, a ostatnio zagrała rolę stylistki królowej, pani Jenkins w popularnej serii „Victoria“. Ale to rola Faith Howells, w serialu „Zaczęło się w środę“ (oryg. „Keeping Faith“), będzie prawdopodobnie przełomem w jej karierze. Eve jest w związku małżeńskim z Bradleyem Freegardem, który gra w serialu jej męża, Evana. Para ma dwie córki, ośmioletnią Matildę i czteroletnią Sienę.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×