"Zagadka hotelu Grand" odcinek 10. Cristina żyje! Dlaczego się ukrywała? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wielkie emocje i niespodziewane zwroty akcji w 10. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand". Co się wydarzy? Sprawdźcie!

Multimedia

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 10. W PIĄTEK, 17.06.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Nareszcie prawda wyjdzie na jaw! Julio (Yon González) dowie się, co stało się z jego siostrą Cristiną (Paula Prendes). Okaże się także, że rodzina Alarcón skrywa więcej mrocznych tajemnic, niż moło się wydawać...

W 10. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" Julio ze zdumieniem odkrywa, że jego wybawicielką jest Cristina, którą uważał za zmarłą. Cristina mówi bratu, dlaczego musiała się ukrywać w domu Pascuala. Opowiada, jak w pokoju Diego (Pedro Alonso) znalazła list, który mógłby skompromitować Teresę Alarcón (Adriana Ozores) i pozbawić ją majątku. Mówi też, jak zamierzała go wykorzystać i co stanęło jej na przeszkodzie. Opowiada również o swoich intymnych relacjach z Diego. Później zjawia się potajemnie w hotelu, żeby odszukać list.

Tymczasem, Diego nadal przebywa w areszcie jako podejrzany o zamordowanie Cristiny. Pod jego nieobecność trzeba wybrać nowego dyrektora hotelu. Javier (Eloy Azorín) prosi matkę, żeby dała mu ostatnią szansę. Teresa zgadza się, lecz przezornie przydziela mu Alfreda (Fele Martínez) jako zastępcę. Alfredo jest oburzony i upokorzony. Belen (Mar a Larralde) choruje po wypiciu naparu z ruty, który był przeznaczony dla Cataliny. Próbuje poróżnić Andresa (Llorenç González) z matką. Catalina podsłuchuje rozmowę, z której dowiaduje się, że nie może ufać Belen.

CZYTAJ TAKŻE:

"ZAGADKA HOTELU GRAND". DIEGO MIAŁ ROMANS Z CRISTINĄ? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"ZAGADKA HOTELU GRAND". JULIO MUSI UCIEKAĆ! ZOSTANIE ARESZTOWANY? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×