"Zagadka hotelu Grand" odcinek 13. Alicia chce uciec z Juliem tuż przed ślubem! [ZDJĘCIA]

Co dalej w rodzinie Alarcón? Czy Alicia weźmie ślub z Diegiem? Sprawdź, co wydarzy się w 13. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand"!

Multimedia

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 13. W PIĄTEK, 15.07.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Uczucie między Alicią Alarcón (Amaia Salamanca) a Juliem (Yon González) jest coraz większe. Dni do ślubu z Diego (Pedro Alonso) coraz mniej. Co postanowi Alicia? Czy zostanie zoną mężczyzny, którego nie kocha?

W 13. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" w trakcie przygotowań do swego ślubu z Diegiem, Alicia postanawia potajemnie wyjechać z Juliem, z którym umawia się na dworcu kolejowym. Do Diega pisze list:

Drogi Diego, mam nadzieję, że mi wybaczysz. Nie wyjeżdżam, aby uciec od ciebie. Był czas kiedy próbowałam cię pokochać, ale tylko z powodu mojej matki i hotelu. Mam nadzieję, że rozumiesz co dla kobiety takiej jak ja oznacza życie w gorsecie. Zawsze, nawet wtedy, gdy nie mam go na sobie. Nie mogę zrezygnować z tego, aby żyć własnym życiem. Chcę podejmować własne decyzje. Chcę żyć. Rezygnuję z wielkich dla bardzo małego, ale wiem, że ta droga jest szczęśliwsza. Podejrzewam, że nigdy już się nie spotkamy. Wybacz mi Diego. Nie ty jesteś winny mojej decyzji. Błagam cię, nie miej do mnie żalu. Alicia.

Czytając list, Diego wpada we wściekłość. Tymczasem, Dońa Teresa (Adriana Ozores) chce się pozbyć z hotelu pokojówki, która znalazła w kuchni ciało Cristiny Olmedo (Paula Prendes), siostry Julia. Przed wyjazdem Cataliny rozmawia z nią kelner Andres (Llorenç González) - przerażona dziewczyna mówi mu, co widziała. Zazdrosna o młodą pokojówkę Belen (Marta Larralde) robi Andresowi awanturę i zrywa z nim.

CZYTAJ TAKŻE:

"ZAGADKA HOTELU GRAND". CRISTINA ŻYJE! DLACZEGO SIĘ UKRYWAŁA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"ZAGADKA HOTELU GRAND". DIEGO MIAŁ ROMANS Z CRISTINĄ? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×