"Zagadka hotelu Grand" odcinek 14. Sofia czy Alfredo? Kto zamordował Cristinę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Znaków zapytania i nowych zwrotów akcji w serialu "Zagadka hotelu Grand" jest coraz więcej. Sprawdź, co wydarzy się w 14. odcinku!

Multimedia

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 14. W PIĄTEK, 22.07.2016 O GODZ. 20:35 W TVP1!

Alicią (Amaia Salamanca) musiała wrócić do hotelu, bo Julio (Yon González) zdecydował, że musi dowieść, że śmierć jego siostry Cristiny (Paula Prendes) nie była przypadkowa. Chce odnaleźć sprawcę morderstwa. Alicia będzie więc musiała wyjść za Diega (Pedro Alonso). Czy jednak pomoże Juliowi?

W 14. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" Julio dowiaduje się od pokojówki, że Sofia (Luz Valdenebro) i Alfredo (Fele Martínez) nie byli w swoim pokoju w wieczór, w którym umarła Cristina. Namawia więc Alicię, by dostarczyła inspektorowi Ayali (Pep Anton Muñoz) odciski palców Sofii (Luz Valdenebro) co pozwoli potwierdzić bądź wykluczyć jej udział w zamordowaniu Cristiny. Sam detektyw nie może tego zrobić ze względu na alibi, które posiada każdy w hotelu. Alicia odczuwa ogromny opór przed czymś, co zostałoby uznane za zdradę rodziny. - Boję się Alicio - mówi do siostry Sofia. - Boję się, że zostanę oskarżona o popełnienie zbrodni - dodaje i wyznaje, że była w miejscu, w którym zabito Cristinę. - Kiedy przyszłam ona już leżała na ziemi. Przysięgam, że jej nie tknęłam! - zapewnia Alicię.

Tymczasem, dona Angela (Concha Velasco) dowiaduje się, że Andres (Llorenç González) wziął ślub z Belén (Marta Larralde). Nadchodzi pełnia. Mimo policyjnej obławy morderca ze złotym nożem znów atakuje. Ayala zjawia się w hotelu, by aresztować Sofię, ale to Alfredo bierze na siebie cała winę. Tuż przed ceremonią ślubną Julio błaga Alicię, żeby z nim wyjechała. Niespodziewanie w Hotelu Grand ginie kolejna osoba.

CZYTAJ TAKŻE:

"ZAGADKA HOTELU GRAND". ALICIA CHCE UCIEC Z JULIO TUŻ PRZED ŚLUBEM! [ZDJĘCIA]
"ZAGADKA HOTELU GRAND". CRISTINA ŻYJE! DLACZEGO SIĘ UKRYWAŁA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×