"Zagadka hotelu Grand" odcinek 9. Diego miał romans z Cristiną? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Julio wciąż szuka winnych śmierci swojej siostry. Coraz więcej podejrzeń pada na Diego! Co dyrektor hotelu ma wspólnego z tą sprawą? Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand"!

Multimedia

"ZAGADKA HOTELU GRAND" ODCINEK 9. W PIĄTEK, 27.05.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Co stało się z Cristiną (Paula Prendes)? Czy jej brat, Julio (Yon González) zdoła rozwikłać tę zagadkę? Nie pomaga mu w tym fakt, iż w hotelu dzieją się różne dziwne rzezy, w które zamieszani są poszczególni członkowie rodziny Alarcón.

W 9. odcinku serialu "Zagadka hotelu Grand" Sofia (Luz Valdenebro) odmawia przyjęcia dziecka Belen (Marta Larralde) i prosi księdza Laina prowadzącego sierociniec, o znalezienie innej kandydatki. Wkrótce potem w hotelu pojawia się młodziutka Catalina. Sofia informuje ją o warunkach ich umowy i prosi Angelę (Concha Velasco), aby zajęła się dziewczyną. Szefowa pokojówek jest zachwycona - widzi w Catalinie doskonałą kandydatkę na synową. Nie może natomiast powiedzieć tego o Belen, którą zaczyna coraz bardziej szykanować. Natomiast Belen podsłuchuje rozmowę Sofii z Doną Teresą (Adriana Ozores) i dowiaduje się prawdy o ciąży siostry Alicii (Amaia Salamanca)!

Javier (Eloy Azorín), wyzwany na pojedynek przez generała Herrerę, przygotowuje się do niego. Jako swojego sekundanta wybrał Alfredo (Fele Martínez) - to on próbuje nauczyć go strzelać, aby przeżył pojedynek. W sprawę włącza się inspektor Ayala (Pep Antón Muñoz)! Tymczasem, Alicia i Julio znajdują kolejne dowody obciążające Diega (Pedro Alonso), w tym list od Cristyny, w którym dziewczyna wskazuje, jak dobrze opiekuje się nią Diego. W hotelu pojawia się kobieta z naszyjnikiem, który był w rzeczach Cristiny! Olmedo, ryzykując aresztowanie, decyduje się złożyć zeznanie przed sędzią. Nie wie, że przy drodze czeka uzbrojony w pistolet Garrido.

CZYTAJ TAKŻE:

"ZAGADKA HOTELU GRAND". JULIO MUSI UCIEKAĆ! ZOSTANIE ARESZTOWANY? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"ZAGADKA HOTELU GRAND". EUGENIA ZABIJE JAVIERA? AYALA ODNAJDUJE KOLEJNE ZWŁOKI! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×