Zaglądamy do domów polskich gwiazd. Tak mieszkają Barbara Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak i inni. Nie wszyscy zdecydowali się na przepych

Gwiazdy jak każdy z nas potrzebują chwili odpoczynku od medialnego szumu. Często ukojenie odnajdują w swoich domach. Każde z wnętrz polskich gwiazd wygląda inaczej. Jedni są fanami minimalizmu, a inni stawiają na bardziej wystawne projekty. Niektóre mieszkania mogą naprawdę zaszokować. Jak mieszkają m.in. Basia Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak? Zobaczcie naszą galerię!

Multimedia

Domy i mieszkania gwiazd

Zawsze największym zainteresowaniem cieszy się to, co niedostępne. Nie dziwne więc, że tak często zastanawiamy się, jak mieszkają osoby, które znamy z ekranów telewizora oraz mediów społecznościowych. Czy ich domy przypominają choć trochę nasze cztery kąty? W wielu przypadkach gwiazdy decydują się na odpoczynek w domach poza miastem, w których nie znajdziemy licznych elementów dekoracyjnych. Są jednak również celebryci, którzy stawiają na elegancję oraz bogactwo stylów. Zobaczmy, jak mieszkają gwiazdy!

Malwina Wędzikowska po 8 latach odchodzi z programu! Zaskakujące zastępstwo!Zobacz więcej

Jak mieszkają celebryci?

Nie każda ze znanych nam gwiazd chętnie dzieli się swoją prywatnością. Są jednak osoby, które pokazują swoim fanom w mediach społecznościowych sporo ze swojego życia rodzinnego. Często na zdjęciach widać również wyjątkowe przestrzenie, które są codziennością celebrytów. Niektórzy z nich mieszkają w eleganckich domach, z których bije luksus. Bogatym wnętrzem może pochwalić się na pewno Klaudia Halejcio. Aktorka od dłuższego czasu mieszka w rezydencji wartej miliony.

Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk razem zamieszkają? Senior uchylił rąbka tajemnicy!Zobacz więcej

Ciekawy wystrój to również cecha charakterystyczna mieszkania Wojciecha Amaro. On i jego żona codziennie spędzają czas z najbliższymi w eleganckim domu, w którym nie brakuje ekstrawaganckich elementów dekoracyjnych. Niedawno miejsce zamieszkania zmieniła Basia Kurdej-Szatan. Aktorka przeniosła się z rodziną do miasta, gdzie razem z mężem pracują. Z kolei przestrzeń, w której mieszka Olivier Janiak została dostostosowana tak, aby sprzyjała jego dzieciom i żonie.

Jak wyglądają domy polskich celebrytów? Zobacz naszą galerię!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Basia Kurdej Szatan to mieszka jak w moskiewskim lub mińskim apartamencie, trochę się nie dziwię

    21.07.2022 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×