Zagraniczne nowości w TVN Style. Co obejrzeć w lipcu?

TVN Style nawet w wakacje nie zwalnia tempa. W lipcu przygotowała dla swoich widzów mnóstwo zagranicznych nowości. Wśród nich: premierowe dokumenty oraz serie: „Łowcy domów”, „Internetowa miłość”, „Nie do pojęcia” i „Zakazany seks”.

Multimedia

Od 4 lipca „Łowcy domów” ruszą na pomoc wszystkim, którzy szukają wyjątkowych nieruchomości w Hollywood. Nie będzie łatwo. Czekają na nich kapryśni klienci zmieniający zdanie kilka razy w ciągu minuty i transakcje warte miliony dolarów. Kolejnego dnia (5 lipca) wirtualne pary wystawią swoje związki na próbę spotykając się w realu. Czy „Internetowa miłość” przetrwa konfrontację z rzeczywistością? „Nie do pojęcia” (6 lipca) są ludzie o szokujących upodobaniach i osobliwych zwyczajach pokazani w nowej serii tylko dla widzów o mocnych nerwach. Kolejny premierowy program jest idealnym lekarstwem na kłopoty łóżkowe. Internetowa celebrytka i blogerka pisząca na co dzień o seksie z niezwykłym poczuciem humoru zagłębi się w intymne życie dorosłych („Zakazany seks”, 7 lipca).

W lipcu nie zabraknie także premierowych filmów dokumentalnych. 3 lipca na antenie TVN Style wstrząsający program „W szponach heroiny”, o uzależnieniu, które może zniszczyć życie każdej rodziny. Podobnie jak wypadek, który powoduje kierowca uciekający z miejsca zdarzenia („Ofiary potrąceń”, 17 lipca).

„Ucieczka od kata” (31 lipca) porusza tematykę przemocy domowej. To dramatyczne historie kobiet, które przeżyły prawdziwe piekło i miały odwagę wyrwać się z kręgu przemocy.

Co dzieje się, kiedy matka i nastoletnia córka spodziewają się potomstwa w tym samym czasie? Na pewno wszystkich domowników czeka niezłe zamieszanie. „Ciężarna matka, ciężarna córka” już 24 lipca. „Seksterapia” (4 lipca) opowiada o kontrowersyjnej metodzie leczenia seksem ciężkich deficytów zdrowotnych. Czy to naprawdę działa?

TVN Style pokaże także poruszające dokumenty o życiu dzieci w krajach azjatyckich. W Indiach już czteroletnie dziewczynki są wydawane za mąż za niewiele starszych chłopców. Jak wygląda ich życie po ślubie? Czy jest jakakolwiek szansa na zmianę tej kontrowersyjnej tradycji? („Zaślubieni w dzieciństwie”, 6 lipca). „Miłosny targ” (10 lipca) to historia wietnamskich dziewcząt pokazana przez australijskiego filmowca Shaloma Almonda, który latami obserwował ich życie w turystycznej miejscowości Sapa. Zmuszone do ciężkiej pracy marzą o lepszej przyszłości i za wszelką cenę próbują odmienić swój los. Dokument „Śmierć w imię mody” (13 lipca) pokazuje szokujące warunki pracy w fabrykach odzieży w Bangladeszu. Zatrudnieni w przemyśle tekstylnym pracują po dziewiętnaście godzin dziennie, zarabiają grosze ryzykując własne życie.

Daty premier: Serie: "Łowcy domów" (Mansion Hunters) – 4 lipca, sobota, "Internetowa miłość" (Love Online) – 5 lipca, niedziela "Nie do pojęcia" (Squeamish) – 6 lipca, poniedziałek "Zakazany seks" (Sunny Megatron Show) – 7 lipca, wtorek

Dokumenty: "W szponach heroiny" (Mum, heroin and me) – 3 lipca, piątek "Seksterapia" (Scarlet Road) – 4 lipca, sobota "Zaślubieni w dzieciństwie" (Innocence lost: Child marriage in India and Nepal) – 6 lipca, poniedziałek "Miłosny targ" (Love market) – 10 lipca, piątek "Śmierć w imię mody" (Dying for a bargain) – 13 lipca, poniedziałek "Ofiary potrąceń" (Hit and Run), 47 min., 16 lat – 17 lipca, piątek "Ciężarna matka, ciężarna córka" (My Teen Is Pregnant So Am I) – 24 lipca, piątek "Ucieczka od kata" (Silent Screams: No longer Victims) – 31 lipca, piątek

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×