zakazany owoc obsada

"Zakazany owoc". Onur Tuna gra Alihana Tasdemira. Jaki prywatnie jest błękitnooki przystojniak?

W serialu "Zakazany owoc" przewija się cała plejada przystojnych aktorów i pięknych bohaterek. Jednak to Onur Tuna, który wciela się w Alihana Tasdemira przykuwa największą uwagę. Duża w tym zasługa przystojnej aparycji i niezwykle błękitnych oczu, w których niejedna fanka przepadła! Aktor jest niezwykle popularny - na Instagramie śledzi go ponad 2 mln internautów! Sprawdzamy, jaki prywatnie jest Onur Tuna z tureckiej telenoweli "Yasak Elma".

11.08.2022Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Sevval Sam gwiazdą najnowszego tureckiego serialu TVP. W telenoweli gra panią z wyższych sfer. A jaka jest na co dzień? Zobacz prywatne zdjęcia

Fani tureckich seriali już nie mogą się doczekać kolejnej telenoweli, której emisja za kilka dni rozpocznie się w TVP. "Zakazany owoc" zastąpi kończący się serial "Miłość i przeznaczenie". W jedną z głównych ról w najnowszej produkcji wciela się śpiewająca aktorka Sevval Sam. Co o niej wiemy? Jaka jest na co dzień?

30.06.2022Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Tak zapowiada się nowy turecki serial TVP. Publikujemy mnóstwo zdjęć z premierowych odcinków "Yasak Elma"

"Zakazany owoc" to nowy turecki serial, który zastąpi na antenie TVP "Miłość i przeznaczenie". To wciągająca opowieść o dwóch siostrach, które marzą o lepszym życiu. W galerii publikujemy mnóstwo zdjęć z pierwszych odcinków tureckiej telenoweli. Zobaczcie, jak zapowiada się "Yasak Elma" z Sevval Sam i Edą Ece w rolach głównych.

15.06.2022Zakazany owoc

"Zakazany owoc" zastąpi "Miłość i przeznaczenie"! Co wiemy o "Yasak Elma"? Obsada, fabuła, ciekawostki

Polscy widzowie pokochali produkcje znad Bosforu. Nic dziwnego! Tureckie seriale są zgoła odmienne od polskich, oferując widzom egzotyczne krajobrazy, nieznanych na polskim podwórku aktorów i sytuacje, których nie ujrzymy w rodzimych produkcjach. Niestety - wszystko co dobre kiedyś się kończy. Także ceniony przez widzów serial "Miłość i przeznaczenie"! Zastąpi go turecki serial "Zakazany owoc". Co wiemy o nowej tureckiej telenoweli?

13.06.2022Zakazany owoc

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×