„Zakazany owoc” odcinek 142. Erim oskarża Yildiz o zabicie matki! Halit i Sahika chcą testów DNA [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sahika nie ustąpi. Zniszczone przyjęcie zaręczynowe skończy się w szpitalu, gdzie przeprowadzone zostaną testy DNA! Co jeszcze wydarzy się w 142. odcinku „Zakazanego owocu”? Erim będzie podburzany przeciwko Yildiz!

Multimedia

„Zakazany owoc” odcinek 142. w środę, 25.01.2023, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Podczas zaręczyn Halita z Sahiką zjawiła się ciężarna Yildiz!

Co stało się z Ender? Zobacz, jak zaczyna się 3. sezonZobacz więcej

W 142. odcinku Halit i Sahika jadą z Yildiz do szpitala zrobić test DNA. Erim oskarża Yildiz o zabicie matki. Sahika podburza Erima przeciwko Yildiz. Zehra oskarża Yildiz o skasowanie książki, którą napisała. Yildiz zwierza się Aysel o tym, kto ją przekonał do powrotu do domu Halita.

Zdjęcia z 3. odcinka 3. sezonu „Zakazanego owocu” publikujemy w galerii

Zobacz galerię

O czym jest „Zakazany owoc”?

Serial „Zakazany owoc” (org. „Yasak Elma”) to turecki hit z 2019 roku. Produkcja koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Wkrótce Yildiz wchodzi w układ z Ender: ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

Najpopularniejsze tureckie aktorki 2022. W TOP 10 gwiazda serialu „Zakazany owoc”Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×