„Zakazany owoc” odcinek 145. Yildiz boi się o swoje życie, wraca Ender! Koszmarny finał wzruszającego spotkania z synem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ciężarna Yildiz nie ma ani chwili spokoju. W 145. odcinku „Zakazanego owocu” przerażona tym, co się dzieje blondynka, poprosi Ender o pomoc. Brunetka wróci z policją i z miejsca oskarży o wszystko Sahikę. Zobacz zdjęcia z tego odcinka tureckiej telenoweli.

Multimedia

„Zakazany owoc” odcinek 145. w poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Pisaliśmy już o tym, jaki będzie luty z serialem „Zakazany owoc”. Zanim na świat przyjdzie synek Yildiz, przyszłą mamę czeka sporo stresu. Po aferze z zatruciem Aysel Yildiz boi się o swe życie i prosi Ender o pomoc. Leyla rozpoczyna pracę w biurze Kai.

Leyla, czyli druga siostra Canera? Zdradzamy, jaką rolę odegra w upadku Halita!Zobacz więcej

Zehra i Sahika urządzają przyjęcie z okazji wydania książki Zehry. Zjawia się Ender z policją i oskarża Sahikę. Emir nie wierzy, że Ender żyje, a potem z żalu, że cierpiał, każe jej się wynieść.

Zdjęcia z 6. odcinka 3. sezonu „Zakazanego owocu” publikujemy w galerii

Zobacz galerię

Zeynep jeszcze wróci do serialu. Niestety, nie będzie z nią Alihana. Co się wydarzyło?Zobacz więcej

O czym jest „Zakazany owoc”?

Serial „Zakazany owoc” (org. „Yasak Elma”) to turecki hit z 2019 roku. Produkcja koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Wkrótce Yildiz wchodzi w układ z Ender: ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

Napad, nowotwór i noc grozy! Zdradzamy, co wydarzy się w lutymZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×