„Zakazany owoc” odcinek 148. Ktoś chce rozjechać ciężarną Yildiz?! Blondynka ledwo uchodzi z życiem [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 148. odcinku „Zakazanego owocu” dojdzie do dramatycznych zdarzeń. Ciężarna Yildiz znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Kto czyha na jej życie? Publikujemy zdjęcia z tego odcinka. Oto, co ją czeka.

Multimedia

„Zakazany owoc” odcinek 148. w czwartek, 2.01.2023, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Ciężarna Yildiz niemal wpada pod samochód w 148. odcinku „Zakazanego owocu”. Koleżanka Leyli wręcza jej fałszywy dowód osobisty. W domu Halita Ender opowiada, co ją spotkało. Halit, mimo wątpliwości, słucha Sahiki.

Zdjęcia z 9. odcinka 3. sezonu „Zakazanego owocu” publikujemy w galerii

Zobacz galerię

Halit skończy na ulicy? Wyjaśniamy znaczenie pierwszej sceny 3. sezonuZobacz więcej

O czym jest „Zakazany owoc”?

Serial „Zakazany owoc” (org. „Yasak Elma”) to turecki hit z 2019 roku. Produkcja koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Wkrótce Yildiz wchodzi w układ z Ender: ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

Napad, nowotwór i noc grozy! Zdradzamy, co wydarzy się w lutymZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Maniek (gość)

    Yildiz powinna docenić, że miała lojalną pracodawczynie Ender, która dodatkowo oferowała jej pięknie hajsy za nieprzyzwoitą usługę nawet Asli z serialu "Zranione ptaki" mogłaby pomarzyć o tym a dostawała tylko jakieś znoszone markowe ciuchy po szefowej. A Vildan i Gonca z serialu "Elif" to już w ogóle nawet o używanych odzieniach swoich pracodawców nie marzyły bo one nie dostawały nawet marnej podwyżki za brzydkie usługi zlecanych przez szefów. A ta durna siorka Zaynep chciała jeszcze więcej od życia i teraz regularnie ta wiedźma ją prześladuje. Tak to jest już w życiu jak wsadzasz łapy po cudze to dostajesz po niej. Asli "Zranione ptaki" i Yildiz "Zakazany owoc" to taki typ, że dasz ugryść palec to zechcą ręke całą.

    02.02.2023 11:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×