„Zakazany owoc” odcinek 150. Yildiz musi udawać, że rodzi! Wszystko po to, aby pomóc Ender [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 150. odcinku „Zakazanego owocu” Sahika znów pokaże pazurki. Prawa ręka Halita spróbuje przekierować podejrzenia na Yildiz. Blondynka współpracuje jednak z Ender. Obie spróbują zdemaskować Sahikę!

Multimedia

„Zakazany owoc” odcinek 150. w poniedziałek, 6.01.2023, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Prawnik Halita, Metin, rzuca podejrzenia na Kayę. Sahika stara się przekonać Halita, że Yildiz go oszukuje. Kaya zaprasza Leylę na przyjęcie dla prawników, gdzie dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Ender namawia Yildiz, by udawała, że rodzi. Ma tym zmusić Sahikę do nerwowych posunięć.

Zdjęcia z 11. odcinka 3. sezonu „Zakazanego owocu” publikujemy w galerii

Zobacz galerię

Halit skończy na ulicy? Wyjaśniamy znaczenie pierwszej sceny 3. sezonuZobacz więcej

O czym jest „Zakazany owoc”?

Serial „Zakazany owoc” (org. „Yasak Elma”) to turecki hit z 2019 roku. Produkcja koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Wkrótce Yildiz wchodzi w układ z Ender: ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

Napad, nowotwór i noc grozy! Zdradzamy, co wydarzy się w lutymZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×