„Zakazany owoc” odcinek 152. Yildiz rodzi dziecko. Halit nazywa synka bękartem i wyrzeka się go! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami narodziny synka Yildiz - Halitcana. Chłopiec przyjdzie na świat w 152.odcinku „Zakazanego owocu”, ale ojciec się go wyprze! Halit nazwie syna bękartem i nawet nie zapłaci za szpital. Co będzie z Yildiz i dzieckiem? Kto im teraz pomoże?

Multimedia

„Zakazany owoc” odcinek 152. w środę, 8.01.2023, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

W 152. odcinku „Zakazanego owocu” Yildiz urodzi syna - Halitcana. Halit dowie się, że nie jest jego ojcem i zerwie z młodą mamą i dzieckiem wszelkie kontakty. Biznesmen nie zapłaci nawet za szpital! Dziewczyna będzie musiała znaleźć dwadzieścia tysięcy lir!

Bądź przeklęta! Zabierz ode mnie tego bękarta - wykrzyczy Halit.

Co będzie z Yildiz? Blondynka zamieszka u Emira z nieswoim dzieckiem. Wkrótce okaże się, że Sahika podmieniła dzieci w szpitalu!

Tymczasem Altin będzie szpiegować dla Ender. Halit zlekceważy sukces książki Zehry.

Zdjęcia z 12. odcinka 3. sezonu „Zakazanego owocu” publikujemy w galerii

Zobacz galerię

Halit skończy na ulicy? Wyjaśniamy znaczenie pierwszej sceny 3. sezonuZobacz więcej

O czym jest „Zakazany owoc”?

Serial „Zakazany owoc” (org. „Yasak Elma”) to turecki hit z 2019 roku. Produkcja koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Wkrótce Yildiz wchodzi w układ z Ender: ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

Napad, nowotwór i noc grozy! Zdradzamy, co wydarzy się w lutymZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Rafał Piotrowski (gość)

    Nie pozbędzie łatwo shika dziecka i dziecka tak nie będzie Ender znajdzie wniosek nikt nie ukryje przed Ender dowie kim byłaś yidzis z halitem ukryją tajemnicy po nich się nie uda posuchiwac yidzis się domyśla uwodzi twojejego męża rozwód będzie twoje doczekanie nie będzie w domu halita doniosłem zgage na Ender

    07.02.2023 09:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×