"Zakazany owoc" odcinek 19. Zeynep zrywa z Alihanem! Yildiz postanawia zdobyć Halita [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zakazany owoc" 19. Ender przymierza się do wydania przyjęcia - namawia ją do tego Caner. Tymczasem Zeynep zrywa z Alihanem. Co się stało? Czy nie zobaczymy ich już razem? Streszczenie odcinka znajdziesz w tekście.

Multimedia

"Zakazany owoc" odcinek 19. w piątek, 22.07.2022, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Caner w 19. odcinku serial "Zakazany owoc" namawia Ender na wydanie przyjęcia. Yildiz poznaje Alihana. Halit spotyka się na kolacji z Azrą, co daje sposobność do dalszych intryg. Po konfrontacji z Lal Zeynep zrywa z Alihanem. Yildiz postanawia zdobyć Halita...

NOWE ZDJĘCIA Z SERIALU "ZAKAZANY OWOC" ZNAJDZIESZ W GALERII

Zobacz galerię

To wydarzy się w tureckim serialu na początku sierpnia! Koniec miłości i wielka kompromitacjaZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpił "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

"ZAKAZANY OWOC" - O CZYM JEST TURECKI SERIAL?

Yildiz i Zeynep to dwie siostry mieszkające razem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Pewnego razu poznaje Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że mąż ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie... Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×