"Zakazany owoc" odcinki 39-43. Alihan ratuje Zeynep z opresji. Spędzają razem noc! Ender znowu romansuje z Sinanem [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

W sierpniu, w tureckim serialu "Zakazany owoc" jeszcze spory się wydarzy. Zobaczymy, jak Cem wraca z Ameryki, a Zeynep upija się w nocnym klubie. Pijana siostra Yildiz znowu trafi w ramiona Alihana. Czy odnowią znajomość? Oto, co wydarzy się w tureckim serialu w najbliższych odcinkach. Zobacz nowe zdjęcia z "Zakazanego owocu".

Multimedia

"Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2

Yildiz chciała już odejść od Halita, ale mężczyzna podrze wkrótce papiery rozwodowe i zabierze ją na romantyczną wycieczkę. Czy ich małżeństwo wyjdzie z tego kryzysu bez szwanku? Ciekawie zapowiada się też wątek Zeynep, która wróci do Turcji i bardzo szybko znajdzie nową pracę. Jakie będzie jej zdziwienie, gdy dowie się, że Alihan kupił firmę, w której ona teraz pracuje! Dziewczyna będzie wściekła!

Zobacz galerię

Na tym jednak nie koniec, bo w nowych odcinkach tureckiego serialu "Zakazany owoc" zobaczymy także, jak znajoma Yildiz podrywa Halita, Ender znowu zacznie romansować z Sinanem, a Zehra skompromituje się podczas przyjęcia.

Streszczenia kolejnych odcinków "Zakazanego owocu" i nowe zdjęcia z tureckiego serialu publikujemy w galerii.

ZOBACZ GALERIĘ

Tych oczu nie sposób zapomnieć. Sprawdzamy, jaki prywatnie jest gwiazdor tureckiego serialu!Zobacz więcej

"Zakazany owoc" - o czym jest serial?

Serial "Zakazany owoc" (org. "Yasak Elma") to turecki hit z 2019 roku, który koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Kobiety zawierają umowę: Yildiz ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

"Zakazany owoc" - obsada

  • Eda Ece jako Yildiz Yilmaz
  • Sevda Erginci jako Zeynep Yilmaz
  • Talat Bulut – Halit Argun
  • Onur Tuna – Alihan Tasdemir
  • Şevval Sam – Ender Argun
  • Kivanç Kasabali – Sinan
  • Barış Aytaç – Caner Çelebi
  • Sinan Eroglu – Hakan Kurtulus
  • İlber Uygar Kaboğlu – Erim Argun

Tak będzie wyglądał ślub Yildiz i Halita! Będą żyć długo i szczęśliwe? Publikujemy zdjęciaZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpił "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×