"Zakazany owoc" odcinki 64-68. Śmierć i odczynianie uroków! Oto, co wydarzy się w ostatnich odcinkach we wrześniu. Publikujemy nowe zdjęcia

Tureckie seriale: Zakazany owoc" - we wrześniu jeszcze sporo się wydarzy! Alihan odkryje prawdę o swojej matce i zacznie obmyślać plan zemsty, a Yildiz straci dziecko! Sprawdź w galerii, co jeszcze wydarzy się w ostatnich wrześniowych odcinkach "Zakazanego owocu". Publikujemy streszczenia i nowe zdjęcia.

Multimedia

Tureckie seriale: "Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2

Przed nami dramatyczna końcówka września z serialem "Zakazany owoc". Co się wydarzy w ostatnich odcinkach w tym miesiącu? Yildiz powiedziała wszystkim, że jest w ciąży. Wkrótce w domu Halita zjawi się jej matka, która będzie chciała pomóc córce. Co z tego wyniknie?

Tak śpiewa Onur Tuna! Zdradzamy, że już niebawem usłyszymy jego wokal w tureckim serialuZobacz więcej

Ciekawie zapowiada się też wątek Alihana. Przystojny biznesmen odkryje prawdę o mężczyźnie z którym zdradzała jego ojca matka, a widzowie zobaczą retrospekcję z małym Alihanem w roli głównej. Mężczyzna od razu zacznie planować zemstę!

Co będzie z dzieckiem Yildiz? Czy odczynianie uroków pomoże?

W galerii publikujemy streszczenia ostatnich wrześniowych odcinków "Przysięgi" i najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu

SPRAWDŹ, CO SIĘ WYDARZY!

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpi "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa".

Ender w październiku zaproponuje Alihanowi małżeństwo! Na tym nie koniecZobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×