Zakazany owoc

"Zakazany owoc" odcinki 32-38. Rozdzierające serce sceny w tureckim serialu! Alihan nie zdąży wyznać Zeynep, że ją kocha! Yildiz porzuci Halita [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Zakazany owoc" - w sierpniowych odcinkach jeszcze wiele się wydarzy. Alihan już długo nosi się z zamiarem wyznania swoich uczuć Zeynep. Niestety, nie zdąży wyznać jej miłości! Sengul będzie chciała wyjawić sekret Yildiz - w finale blondynka porzuci męża! Co z tego wyniknie? Streszczenia nowych odcinków "Zakazanego owocu" publikujemy w galerii.

08.08.2022Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Onur Tuna wciela się w Alihana Tasdemira. Jaki prywatnie jest błękitnooki przystojniak?

W serialu "Zakazany owoc" przewija się cała plejada przystojnych aktorów i pięknych bohaterek. Jednak to Onur Tuna, który wciela się w Alihana Tasdemira przykuwa największą uwagę. Duża w tym zasługa przystojnej aparycji i niezwykle błękitnych oczu, w których niejedna fanka przepadła! Aktor jest niezwykle popularny - na Instagramie śledzi go ponad 2 mln internautów! Sprawdzamy, jaki prywatnie jest Onur Tuna z tureckiej telenoweli "Yasak Elma".

04.08.2022Zakazany owoc

Tureckie seriale. Najpopularniejsze tureckie aktorki lato 2022. Özge Yağız oraz gwiazdy "Narzeczonej ze Stambułu" i "Zakazanego owocu" nie mają sobie równych

Oto nowy ranking najpopularniejszych tureckich aktorek - lato 2022. To o nich jest teraz głośno w Turcji. Özge Yağız i Ebru Şahin, którą widzowie w Polsce mogą kojarzyć z serialu "Narzeczona ze Stambułu", nie mają sobie równych! Zobacz w galerii, które tureckie piękności znalazły się w zestawieniu.

29.07.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×