"Zakochani po uszy". Aktorzy wracają na plan zdjęciowy. Czwarty sezon jesienią 2020 na antenie TVN7!

Zdjęcia do "Zakochanych po uszy" musiały zostać przerwane z powodu pandemii koronawirusa. Teraz aktorzy mogą już wrócić na plan i wiadomo na pewno, że serial powróci na antenę TVN7 już jesienią 2020 roku.

Multimedia

"Zakochani po uszy" wracają na plan zdjęciowy

Uwielbiany przez widzów Siódemki serial "Zakochani po uszy" wraca na plan zdjęciowy po przerwie spowodowanej pandemią. Zdjęcia do czwartego sezonu ruszyły na początku czerwca w Krakowie. W nowej serii oprócz dobrze znanych i lubianych aktorów takich jak Kasia Grabowska, Kamila Kamińska, Michał Meyer czy Patryk Pniewski pojawią się również nowi bohaterowie.

Nowe bohaterki namieszają! Rozbiją związek Asi i Piotra?Zobacz więcej

Czwarty sezon "Zakochanych po uszy" to kontynuacja miłosnych perypetii i pełnych emocjonalnych zwrotów losów bohaterów poprzednich serii. Jak ułoży się wspólne życie Asi i Piotra? Czy szczęście zawita do nich na dobre? Kogo wybierze Sonia? Jak na wolności zachowa się Sylwia? O tym widzowie będą mogli się przekonać już we wrześniu na antenie Siódemki. Pojawią się też nowe, zaskakujące wątki, które sporo namieszają w dotychczasowym życiu bohaterów.

OGLĄDAJ serial "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

Wszystkie intrygi Sylwii Witos! Która jest najgorsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • GOŚĆ (gość)

    I TO DOBRA iNFORMACJA ZAKOCHANI PO USZY 4 SEZON OD WRZEŚNIA 2020 ROKU W TVN7

    05.06.2020 20:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×